ŽUPSKE JUDOKE Ema srebrna, Paula i Luka brončani na Sakura kupu

Župske judoke osvojile su jednu srebrnu i dvije brončane medalje na međunarodnom turniru u Svetoj nedelji!

Ovog vikenda na međunarodnom Sakura kupu za mlađe uzraste koji je okupio 512 natjecatelja u konkurenciji 43 kluba iz Ukrajine, Mađarske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske, Judo klub Župa dubrovačka nastupio je sa šest natjecatelja koji su osvojili tri medalje. Ema Ljumović osvojila je drugo mjesto (U16, -57kg), dok su Paula Palameta (U14, -52kg) i Luka Plećaš (U12, +55kg) bili treći.

Korak do medalje na petom mjestu ostali su Antonio Kisić i Tomo Kristović. Uz njih je nastupio i Matija Kmetović koji ovoga puta gubi svoje borbe.