ŽESTOKA BORBA S ISLANĐANIMA Hrvatski rukometaši ostvarili prvu pobjedu

Hrvatska rukometna reprezentacija ostvarila je prvu pobjedu, i to nad Islandom rezultatom 31:27 na Svjetskom prvenstvu u Njemačkoj i Danskoj.

U ovoj dramatičnoj utakmici istaknuo se Luka Stepančić s čak osam pogodaka, ali i golman Marin Šego koji je upisao 12 obrana. Hrvatska je imala određeno loše razdoblje u drugom poluvremenu, no timska igra i kompaktna obrana vratila je igru u korist ‘Kauboja’. Ishod utakmice nije bio siguran do zadnjih 5 minuta igre kad se sve preokrenulo. Tada su obrane Šega prelomile utakmicu.

Sljedeća utakmica drugog kola je u nedjelju kad igramo protiv Japana koji je izgubio od Makedonije.

CITY GAMES Ombla iz Komolca prvak Hrvatske!