Natrag
11.12.2018 08:53

facebook

twitter

google

rss

dulist

Večeras prve utakmice na Kantafigu!

2.8.2013 @ 12:21 Baldo Marunčić Sport

Podijelite:

Izvlačenjem skupina i parova prvog kola u četvrtak navečer započeo je turnir na male barice Kantafig 2013.

U bubnju su se tako našle 52 momčadi raspoređene u 13 skupina, od A do M. Prve utakmice igraju se već večeras od 19 sati, a vrijedi istaknuti kako su organizatori turnira, Amatarsko sportsko društvo Kantafig, pripremili i lijep nagradni fond: 10.000 kuna i pehar prvoplasiranima, 5.000 kuna i pehar drugoplasiranima te 2.000 kuna i pehar trećeplasiranima, uz već uobičajene nagrade za najboljeg igrača i najboljeg strijelca.

Inače, svi sudionici mogu dodatne informacije dobiti na telefonski broj 098/182-9622 ili 098/850-521 te u Caffe baru Ferata svakim danom do 13 sati.
 
 

Ždrijeb skupina:

Skupina A
1.BRKATI SLONOVI
2.ŽMPE 2013.
3.C.B. BRASIL
4.KONOBA DVA BORA

Skupina B
1.C.B. PULS
2.KONTRA MARO KONTRA FILI
3.TOMO
4.C.B. LUDVIG

Skupina C
1.C.C. REVELIN
2.DUBROVNIK RENT
3. ATALANTA BERGAMO
4. DUBR.-NERET. ŽUPANIJA

Skupina D
1.KONOBA BONACA
2.GRGA
3.STRAVA TEAM
4.KAMEN IVAN BEGOVINA

Skupina E
1.KONOBA MAESTRAL
2.DRAMA TOTALNA
3.MAX I PRIJATELJI
4.CRVENA FUNJESTRA

Skupina F
1.GWANTYERA SPORT
2.P.M.T.A.S.
3.CELTIC BAR BELFAST
4.C.B. SEVEN SINS

Skupina G
1.TOPNICI
2.MILLENIUM CAR RENTAL
3.NEMA KAFIĆA DO ZIDIĆA
4.C.B. OLIVER TWIST

Skupina H
1.TEZORO
2.ATLETICO
3.PROTO
4.BA-COM

Skupina I
1.MAXIMUS
2.TAXI MAMUZIĆ
3.UTORAK U 20H
4.PORPORELA

Skupina J
1.ČOKOLINO
2.TRSTENO
3.CAFFE BAR
4.FUZIA

Skupina K
1.OBRT SILVA
2.C.B. PROMENADA
3.TOTALNI PROMAŠAJ
4.REKREATIVCI

Skupina L
1.MOTO SERVIS BUBA
2.DU LIST
3.MARITIMO
4.C.B. GAJETA

Skupina M
1. R.U. PALLACE
2.ALL IN
3. LINĐO
4. GRAVOSA

 
 

Raspored utakmica do 5. kolovoza

Petak, 2. kolovoza
19.00 PIPL MAST TRAST AS – GWANTYERA SPORT
19.40 DUBROVNIK RENT – ATALANTA BERGAMO
20.30 C.B. PULS – C.B. LUDVIG
21.10 ALL IN – LINĐO
21.50 KAMEN IVAN BEGOVINA – KONOBA BONACA
22.30 KONTRA MARO KONTRA FILI – TOMO
23.10 BRKATI SLONOVI – C.B. BRASIL

Subota, 3. kolovoza
19.00 KONOBA DVA BORA – Ž.M.P.E 2013.
19.40 KONOBA MAESTRAL – CRVENA FUNJESTRA
20.30 DRAMA TOTALNA – MAX I PRIJATELJI
21.10 CELTIC BAR BELFAST – C.B. SEVEN SINS
21.50 TOPNICI – C.B. OLIVER TWIST
22.30 MILLENIUM CAR RENTAL – NEMA KAFIĆA DO ZIDIĆA
23.10 TEZORO – BA-COM

Nedjelja, 4. kolovoza
19.00 ATLETICO – PROTO
19.40 TAXI MAMUZIC – UTORAK U 20H
20.30 OBRT SILVA – REKREATIVCI
21.10 CAFFE BAR – TRSTENO
21.50 C.B. PROMENADA – TOTALNI PROMAŠAJ
22.30 MOTO SERVIS BUBA – C.B. GAJETA
23.10 C.C. REVELIN – DUBR. -NERET. ŽUPANIJA

Ponedjeljak, 5. kolovoza
19.00 DU LIST – MARITIMO
19.40 GRGA – STRAVA TEAM
20.30 ČOKOLINO – FUZIA
21.10 MAXIMUS – PORPORELA
21.50 R.U. PALLACE – GRAVOSA
22.30 BRKATI SLONOVI – KONOBA DVA BORA
23.10 C.B. BRASIL – Ž.M.P.E 2013.

Daljnji raspored utakmica bit će objavljen narednih dana, a moguće zamjene i molbe u vezi utakmica mogu se izvršiti isključivo na telefon 098/ 850-521.

Komentari





O autoru: Baldo Marunčić

Diplomirani novinar i magistar struke odnosa s javnošću sa žutim pojasom iz karatea. Fanatik trivije, šahovski kibicer i zaljubljenik u ukusnu domaću hranu i svoj Grad. Ne podnosi nepravdu i smatra kako novinarstvo treba biti oružje protiv te nepogode.

Iz rubrike
   Impressum | Privatnost | Uvjeti
  © 2018 dulist d.o.o. Sva prava pridržana