Telesmanić i Buterin seniorski prvaci Hrvatske

Anđela Telesmanić u kategoriji preko 78 kilograma te Paulo Buterin u kategoriji do 60 kilograma,  članovi Judo kluba Dubrovnik 1966., seniorski su prvaci Hrvatske.

Prvenstvo države za seniore i seniorke održano je u dvorani Sutinska vrela u Zagrebu.

Telesmanić je u finalu pobijedila Ivanu Šutalo, članicu Dubrovnika, juniorsku doprvakinju Europe. Osim Ivane Šutalo koja je bila druga u kategoriji preko 78 kilograma, srebro je  osvojila Adela Pločić, članica Ura Nage, u kategoriji do 48 kilograma.

Brončane medalje osvojili su Antea Mihović, članica Judo kluba Slano u kategoriji do 48 kilograma, Ana Barović, članica Konave Cavtata u kategoriji preko 78 kilograma,  Dario Hausvička u kategoriji do 66 kilograma te Karla Buterin u kategoriji do 52 kilograma oba dvoje članovi  Dubrovnika 1966.