SLAVLJE SQUAREA U SLAVONIJI Bačić od tragičara do heroja!

MNK Square se s punim plijenom vraća s gostovanja u Osijeku!

Momčad Marinka Mavrovića je protiv uvijek neugodnih Slavonaca odigrala odličnu utakmicu, slavila s 2:1 te s nova tri boda ostala u gornjem dijelu ljestvice 1. HMNL.

Baš kao i u utorak protiv Potpićna, prvo ime Squarea bio je kapetan Cvjetković, strijelac prvog pogotka u 10. minuti.

Uslijedile su potom prilike na obje strane, Squareova vrata dobro je branio Alen Turuk. U 2. minuti nastavka Osječani su umalo poveli, ali je Duvančić spasio s gol linije.

U posljednjoj minuti utakmice Osijek Kelme uspijeva izjednačiti i to nakon što se lopta ‘odrebatila’ od Bačića pored Turuka u gol Squarea. Ipak, mladi Bačić potrudio se da od tragičara ipak bude heroj utakmice. Trideset sekundi prije kraja iskoristio je kontranapad za novo vodstvo Squarea.

U zadnjim sekundama Osijek igra i s igračem-vratarem, ali bez uspjeha. Square je tako upisao vrijednu pobjedu koja im donosi mirniji nastavak natjecanja.