SLAVLJE BELLEVUEA Na krilima Hrošika ‘skinuli’ Galeba

SLAVLJE BELLEVUEA Na krilima Hrošika 'skinuli' Galeba

U derbiju 5. kola 1.B HVL VK Bellevue je u Gružu u subotu popodne slavio uvjerljivu pobjedu 10:6 (3:1, 2:1, 3:1, 2:3) protiv prvog pratitelja Galeba Makarske rivijere.

Momčad trenera Marka Ivekovića od prve je minute odlično ušla u meč te je već do poluvremena ostvarila lijepu prednost 5:2, koja je do početka posljednje četvrtine porasla na 8:3, da bi na kraju utakmice semafor pokazao četiri gola razlike za branitelja titule.

Prvo ime Bellevuea bio je Jozef Hrošik s 4 gola, po 2 su dodali Tullio i Bogdanović, a po 1 T. Vranješ i Paskojević. U sastavu su bili i Jarak, Jurić, Pejić, Lončarić, Sršen, B. Vranješ, Sambrailo, Knez i Gigović.

Belvijaši, koji nakon pet kola imaju maksimalan učinak te uvjerljivo drže prvo mjesto, u 5. kolu gostuju u Zagrebu kod istoimenog domaćina.