RKHM Dubrovnik – Metković 1963. 36:27

RKHM Dubrovnik - Metković 1963. 36:27

U 22. kolu južne skupine 2. HRL rukometaši RKHM Dubrovnika svladali su Metković 1963 s 36:27 (20:13).

Sastav Vide Vlahića od prve je minute zaigrao žustro, poveo s 3:0 i tijekom cijele utakmice nije ispuštao vodstvo. Ipak, gosti iz Metkovića su se dobar dio prvog poluvremena držali na 2 do 3 gola minusa (u jednom trenutku bilo je i 10:9), ali tad Dubrovčani stišću gas i bježe prvo na 13:9, potom 15:10, 18:12 i 20:13 s kojim rezultatom se otišlo na odmor.

Domaća momčad nastavila je s dobrom igrom i u nastavku pa su mirno održavali razliku. U trenucima je bilo i +14 za Dubrovnik (29:15), ali su do kraja utakmice dečki trenera Slobodana Batinovića uspjeli smanjiti razliku na 9 golova za konačnih 36:27.

Najefikasniji u domaćim redovima bio je Vladimir Penava s 11 golova, a dobro su ga slijedili Maro Dabelić i Tomislav Radić s po 7 pogodaka. U novu pobjedu Dubrovnika golove su ugradili Marino Bebić i Mateo Sabolić s 3 gola, Admir Čustović s 2 te Anes Avdić, Dino Avdić i Miodrag Biško s jednim pogotkom.

U redovima gostiju najbolje je odigrao Marin Jelinić, zabivši 11 golova. Po četiri su zabili Luka Marević i Ivan Koncul, Marko Buntić 3, Marin Marić i Vlado Koncul po 2 te Nikola Crnčević jedan gol.

TURNIR TENIS KLUBA DUBROVNIK Deranja, Smokvina i Vušić najuspješnije!