PORPORELA TIJESNO SLAVILA NAD JUGOM Revijalna utakmica za 95 godina Jugove prve pobjede završila porazom

VK Porporela porazio je VK Jug rezultatom 9:8 na revijalnoj utakmici u čast 95 godina od prve službene utakmice u kojoj je VK Jug porazio VK Penatur rezultatom 3:0 na današnji dan upravo na Porporeli.

Vrlo izjednačena utakmica od četiri četvrtine po šest minuta završila je pobjedom Porporelaša u prijateljskom okruženju. Mnogi ljubitelji vaterpola okupili su se podržati najuspješniji hrvatski vaterpolo klub na obljetnici njihovog početka.

Osim pobjede, Porporelaši su kući odnijeli i dar novog sponzora VK Juga. Naime,  Adriatic osiguranje svim članovima Udruge Porporela uručilo je besplatnu policu osiguranja.

Atmosferu s utakmice pogledajte u našoj fotogaleriji!