PH: Pet medalja Dubrovniku 1966

Judaši judo kluba Dubrovnik 1966 su protekli vikend osim na seniorskom i mlađe kadetskom PH bili uspješni i na međunarodnom turniru u Crnoj Gori koji je održan u organizaciji judo kluba “Akademik”.

Tri mlada natjecatelja su se borili u konkurenciji 300 natjecatelja te osvojili ukupno 5 medalja. Tako je Marko Raič (-90) u konkurenciji kadeta osvojio 1. mjesto dok je u konkurenciji juniora izborio 3 .mjesto.

Karlo Putica (-50) je također nastupio u dva uzrasta te je u kadetima bio 3., a u juniorskoj konkurenciji je zaustavljen u finalu te osvojio 2. mjesto.

Medalju je osvojio i Ivo Savionović koji je u konkurenciji kadeta -60 kg osvojio 3. mjesto.