Sport

‘LIBERTAS KUP 2016.’ Kome su Stara zvona opet zazvonila?

Devetog dana malonogometnog turnira ‘Libertas kup 2016.’, koji se održava na umjetnoj travi teniskih terena u Uvali Lapad, vidjeli smo osam utakmica te 29 pogodaka.

Grga je s dva pogotka Ivana Perića svladao Omblu (2:1), Auto servis Rabbit je uz hattrick Nika Dropca razbio Heracles Gwantyerra (5:1), a Opet zvone stara zvona najprije s 4:2 bio bolji od Dupca, a potom i od Pizzerie Laus s 2:1.

Evo nas opet je s 2:1 slavio protiv Prestige Tradea, Ustanik Kum 2 je s 2:1 pobijedio Elitu Dubrovnik, a Dubrovački podrumi Storia tek nakon penala (1:1, 3:1) svladali Bonitu Trebinje. U posljednjem meču dana Tange Lange je s glatkih 4:0 slavio Pizzerie Trica.

Rezultati 8. dana:
Grga – Ombla 2:1 (1:0)
Grga: Marko Grgurević, Nikša Kordić, Ivan Perić, Matej Perić, Vicko Mantalica, Josip Duje Brković
Ombla: Antonio Drašković, Andro Drašković, Dario Burmas, Bruno Šijaković, Niko Vlahušić, Marko Ilić
Strijelci: 1:0 Ivan Perić; 2:0 Ivan Perić; 2:1 Dario Burmas
Žuti karton: Josip Duje Brković (2.) (Grga)

Auto servis Rabbit – Heracles Gwantyerra 5:1 (2:0)
Auto servis Rabbit: Stijepo Simović, Ivo Krilanović , Niko Drobac, Miho Miljanović, Toni Miljanović
Heracles Gwantyerra: Adriano Tomaš, Toni Bilić, Branimir Perić, Ivan Krmek, Maro Palunčić
Strijelci: 1:0 Miho Miljanović; 2:0 Niko Drobac; 3:0 Miho Miljanović; 3:1 Toni Bilić; 4:1 Niko Drobac; 5:1 Niko Drobac

Dubac – Opet zvone stara zvona 2:4 (2:3)
Dubac: Petar Šanje, Ante Oreč, Dominik Gustin, Domagoj Grgurević, Mihael Ivaniš
Opet zvone stara zvona: Stipe Đirlić, Ivan Čurković, Ivan Rajić, Branko Čubrilo, Marko Turković
Strijelci: 1:0 Mihael Ivaniš; 2:0 Dominik Gustin; 2:1 Ivan Rajić; 2:2 Marko Turković; 2:3 Ivan Rajić; 2:4 Stipe Đirlić

Evo nas opet – Prestige trade 2:1 (1:1)
Evo nas opet: Miro Butigan, Šime Popović, Nikola Bazdan, Hrvoje Lončarica, Petar Milić, Boris Mostahinić, Perica Vuknić
Prestige trade: Milan Mikulić, Danijel Lugonjić, Dražen Franjić, Ivo Čuljak, Pero Muhoberac, Jure Tolić , Tomislav Šoletić
Strijelci: 1:0 Petar Milić; 1:1 Ivo Čuljak; 2:1 Miro Butigan

Elita Dubrovnik – Ustanik Kum 2 0:2 (0:1)
Elita Dubrovnik: Matej Perović, Luka Matić, Matej Vidak, Ivan Kristović, Maroje Simoni, Marko Papac
Ustanik Kum 2: Ivica Jukić, Ivan Mujan, Antonio Jandrek, Nediljko Baban, Mirko Babić, Tomislav Babić, Danijel Berišić, Ivan Bikić
Strijelci: 0:1 Tomislav Babić; 0:2 Ivica Jukić

Opet zvone stara zvona – Pizzeria Laus 2:1 (0:1)
Opet zvone stara zvona: Stipe Đirlić, Ivan Čurković, Ivan Rajić, Branko Čubrilo, Marko Turković
Pizzeria Laus: Mario Gvozden, Denis Jurgec, Damir Ovčina, Mario Tutavac, Romano Sokol, Goran Smolčić
Strijelci: 0:1 Goran Smolčić ; 1:1 Marko Turković 2:1 Ivan Rajić
Žuti karton: Branko Čubrilo (Opet zvone stara zvona)

Dubrovački podrumi Storia – Bonita Trebinje 1:1 (1:1) – penali 3:1
Dubrovački podrumi Storia: Mate Mateljak, Dominik Bogdanović, Luka Kovač, Mateo Miladin, Božo Martinović, Maroje Lazo, Matej Ivanković, Kristijan Čukteraš, Andro Žmirić
Bonita Trebinje: Tomo Bodiroga, Tomo Mihić, Miljan Milišić, Goran Popović, Vlado Bogdanović, Nebojša Kapor
Strijelci: 1:0 Maroje Lazo; 1:1 Vlado Bogdanović

Pizzeria Trica – Tange lange 0:4 (0:3)
Pizzeria Trica: Mateo Delić, Leo Pušić, Igor Žilić, Sandro Joković, Mario Raguž, Mario Miloslavić, Mladen Nikolić
Tange lange: Matija Zore, Ilija Subašić, Ivan Šutalo, Boris Katičić, Mirko Marić, Ivan Perić
Strijelci: 0:1 Ivan Šutalo; 0:2 Ivan Perić; 0:3 Ilija Subašić; 0:4 Ivan Perić

Pročitajte još

IZ ZAGREBA U DUBROVNIK Iva Todorić novo pojačanje Raguse!

Dulist

BACAČICA DISKA IZ OREBIĆA Marija Tolj u reprezentaciji Europe protiv američkih atletičara

Dulist

PUŠE, PUŠE, SVE SE POMAKLO Odgođena četvrtfinala Divlje lige

Dulist

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Molimo Vas da nam potvrdite ukoliko ste suglasni s korištenjem kolačića, a privolu možete povući u svakom trenutku. Prihvaćam Više informacija