LEN LIGA PRVAKA Jugaši do pobjede protiv Spandaua ‘na krilima’ Fatovića

LEN LIGA PRVAKA Jugaši do pobjede protiv Spandaua 'na krilima' Fatovića

Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja nastavili su s nizom pobjeda. Na bazenu u Gružu u utorak navečer svladali su Spandau 04 u utakmici trećeg kola LEN Lige prvaka s 12:7.

Međutim, Jug je proveo prvi put na samom kraju treće četvrtine, kada je gol za vodstvo i rezultat 7:6 dao Filip Kržić u posljednjim sekundama četvrtine. U nastavku utakmice Spandau je dao samo jedan gol, dok su ih Jugaši ‘nanizali’ još pet. Jugaše je do pobjede odveo Loren Farović postigavši šest pogodaka.

-Bila je teška utakmica od početka i nismo to očekivali, ali držali smo se dogovora. U druge dvije četvrtine smo odigrali vrhunsku obranu i na kraju je presudila naša kvaliteta. Bilo je dosta grešaka i imamo dosta stvari za ispraviti, ali na kraju je najvažnija pobjeda i nastavljamo pobjednički niz – rekao je Fatović nakon utakmice.