KUP MAKARSKE Devet medalja i značajan pehar za župske judaše

Judo klub Župa dubrovačka osvojio je 9 medalja i pehar za najuspješniju ekipu u uzrastu kadeta međunarodnom turniru u Makarskoj.

Na natjecanju je sudjelovalo 18 župskih judaša. Zlatne medalje su osvojili Paula Palameta, Dragan Oberan i Marino Oberan, dok su srebrene medalje osvojili Blago Krtalić, Zvonimir Vučićević, Duje Mrčela i Luka Plećaš. Broncom su se okitili Marko Vukorep i Marko Lonac.

Dodajmo kako je reprezentativka Iva Oberan na završnim pripremama reprezentacije u Malom Lošinju, pred Prvenstvo Europe do 23 godine koje će se održati u mađarskom Gyoru. Nakon nastupa na Prvenstvu Europe Iva putuje na trening kamp u daleki Japan.