FINAL SIX REGIONALNE LIGE Prvi poraz kadeta Juga

Kadeti Jug Croatia osiguranja prvi su put poraženi na Final sixu Regionalne vaterpolo lige. Bolji od njih je bio splitski Jadran razultatom 11:7 (1:0, 1:2, 5:2, 4:3).

Jugaši su dobro ušli u susret i bili su ravnopravan protivnik Splićanima. Izabranici Aljoše Lončarića su na poluvremenu imali prednost od jednog pogotka razlike. Početkom treće četvrtine Jadranaši dolaze u vodstvo i njihova prednost do kraja susreta samo raste. Momčad Mile Smodlake dokazala je kako drugo mjesto na Tomo tournamentu nije slučajnost.

Svoju momčad jutros su predvodili Jakov Cvjetković i Ivuša Burđelez s po dva postignuta pogotka. Jednom su se u listu strijelaca upisali Zvonimir Miloglav, Marko Glavinić i Bruno Bobić.

Vaterpolisti Juga natjecanje nastavljaju večeras u 18.40 utakmicom protiv Jadrana iz Herceg Novog.

Izvor: VK Jug