DRUGI DIO ‘ZLATNOG DUPINA’ Još pet medalja za plivače Juga

DRUGI DIO 'ZLATNOG DUPINA' Još pet medalja za plivače Juga

Nakon drugog dijela mitinga Zlatni dupin koji se održava u Splitu plivači Plivačkog kluba Jug osvojili su još 5 medalja, javljaju iz ovog kluba. Lara Šurković osvojila je tako tri bronce na 100 delfin, 100 leđno i 100 mješovito u kategoriji A, Lea Perak osvojila je zlato na 25 leđno u C kategoriji, Mia Perak osvojila je srebro na 25 leđno u C kategoriji, Franko Savinović je bio četvrti na 25 leđno u C kategoriji, a Lea Perak je osvojila i ukupno (zbroj bodova iz jedne discipline po dijelu) drugo mjesto u C kategoriji.

-Još jednom čestitamo svim plivačicama i plivačima te njihovim trenerima – istaknuli su iz Plivačkog kluba Jug.