BLIJEDI SQUARE Murter odnio tri boda

MNK Square - MNK Murter

U derbiju 16. kola 1. HMNL u dvorani u Gospinom polju pred oko 500 gledatelja malonogometaši MNK Squarea izgubili su od momčadi Murtera s 1:3 (0:2). Time se post bez domaće pobjede produžio na više od tri mjeseca.

Za goste strijelci su bili Jurlina u 15., Pavić u 16. te Celsinho u 25. minuti, dok je za Square u 38. minuti pogodio Micevski. Vrijedi istaknuti gostujućeg vratara Stojkića i odličnog Nikolu Pavića, koji je radio puno problema Squareu u obrani. U sastavu domaćina zapamćen je ostao Ante Daničić, zbog crvenog kartona u 25. minuti.

Nakon ovog neugodnog poraza Squareu (22 boda iz 16 utakmica) slijede tri neugodna gostovanja. Najprije putuje u Knin na noge Kijevu, potom u Vrgorac pa u osijek. U posljednjem kolu u Gospino polje stiže Alumnus.