Barakude preko Crne Gore stigle do finala!

Hrvatski su vaterpolisti u polufinalnom susretu protiv Crne Gore osigurali prolaz u finalnu utakmicu OI u Londonu. S dva gola razlike svladali su Crnu Goru,

a pobjeda je tim slađa jer su nas upravo Crnogorci na zadnjim Olimpijskim igrama u Pekingu izbacili iz igre, i to u četvrtfinalnom susretu.

Nakon prvog gola Crnogoraca u polufinalnom susretu, na 1:1 dovodi nas Andro Bušlje. Pogotkom Muslima vodimo s 2:1, a potom s igračem više i pogotkom Buljubašića dolazimo do rezultata 3:1. Potom u drugoj četvrtini Sukno dovodi rezultat na 4:1, iskoristivši igrača više, da bi potom Burić postigao zgoditak čime je rezultat bio 5:1.

No, u trećoj četvrtini Crna Gora smanjuje razliku pogotkom Zlokovića. Bošković petercima dovodi Hrvatsku na +5, no potom Crna Gora zabija za 6:3. Sedmi hrvatski pogodak dao je Sukno, a potom su uslijedila još dva gola za Crnogorce. Krajnji je rezultat tako 7:3.