BADMINTON Nika i Marko srebrni, Barbara dvaput brončana

Tri medalje osvojio je Badmintonski klub Aedium na turniru 4. kola za mlađe kadete (U13), kadete (U15) i mlađe juniore (U17), koji se proteklog vikenda održao u Čakovcu.

Kod mlađih kadeta Nika Matana i Marko Janičić su u konkurenciji mješovitih parova osvojili srebro te opravdali status drugih nositelja, dok su pojedinačno bili nadomak bronce. Noa Selmani je u istoj pojedinačnoj konkurenciji bila dvanaesta. U kadetskoj konkurenciji Marko, Nika i Noa su pojedinačno redom zauzeli 10., 13. i 14. mjesto, a Marko i Nika su bili 7. u konkurenciji mješovitih parova. Treba spomenuti da njih troje tek dogodine prelazi u ovu dobnu skupinu.

U konkurenciji mlađih juniorki Barbara Janičić osvojila je dvije bronce, po jednu u pojedinačnoj te konkurenciji mješovitih parova (s Bornom Vadljom iz BK Čakovca).

Na turniru je ukupno nastupilo 70 natjecatelja iz deset klubova, a Dubrovčani su nastupili u četveročlanom sastavu pod trenerskim vodstvom Vlaha Čerjana.