BADMINTON Dva zlata za Barbaru Janičić u Kupu!

Članica Badmintonskog kluba Dubrovnik Barbara Janičić osvojila je dvije zlatne medalje na turniru 3. kruga Hrvatskog kupa za mlađe kadete, kadete i mlađe juniore proteklog vikenda u Zagrebu.

Uspjelo joj je to u kategoriji do 17 godina u obje konkurencije. Pojedinačno je u finalu slavila protiv svoje parske suigračice Ire Misir iz Velike Gorice, a zajedno su bile najbolje u ženskim parovima.

Treću medalju za BK Dubrovnik, i to brončanu, osvojio je u konkurenciji do 15 godina Marko Janičić u paru sa Zagrepčaninom Rokom Pipunićem. Uz to je pojedinačno bio osmi. Marko je nastupio i u višoj kategoriji, do 17 godina, gdje je skupljao iskustvo protiv starijih igrača te na koncu bio deseti.

U kategoriji do 13 godina pojedinačno Patrik Karamatić zauzeo je 9., a Davor Makivić 11. mjesto, dok su u paru bili peti.