UVJERLJIVO SLAVLJE Jugaši lako s Primorcem

Jugaši su s lakoćom u Gružu svladali Primorca iz Kotora u 13. kolu Triglav regionalne lige. Završni rezultat 16:5 (4:0, 7:0,1:1, 4:4) dovoljno govori o ostvarenoj dominaciji u bazenu.

Naime, gosti su uspjelim zabiti tek početkom druge minute treće četvrtine, kada je za 11:1 pogodio Krivokapić. U prvoj četvrtini Jugaši su zabili 4 (Fatović, Bicari 2, Marković), a u drugoj s još sedam završili priču (Younger 2, Ivanković 3, Visković, Buconić). U trećoj četvrtini Jug se malo primirio, odigrao 1:1 (strijelac Younger), dok je u četvrtoj Primorac malo došao do daha, to razdoblje utakmice završilo je 4:4.

Jugov trener Miho Bobić u ovoj utakmici dao je priliku mlađim igračima, a igrači iz prvog kadra još jednom su odigrali solidnu utakmicu.

Triglav regionalna liga – 13. kolo
VK Jug CO – VK Primorac Kotor 16:5 (4:0, 7:0, 1:1, 4:4)
VK Jug CO: Popadić Batina (14 obrana), Pavličević, Merčep, Younger (3), Fatović (2), Marković (1), Bušlje, Visković (2), Buconić (1), Bicari (2), Bautović (1), Jarak, Ivanković (4).
VK Primorac Kotor: Stanović (5 obrana), Tzelatis, Popović, Kriještorac (2), Brguljan (1), Latković, Adžić, Radonjić, Mačić, Krivokapić (1), Vukasović, Grgurević (1), Andrović, Saveljić