Natrag
25.3.2017 00:52

facebook

twitter

google

rss

dulist

Osvajači medalja kupa Sv. Vlaha

4.2.2012 @ 20:26 Dulist Sport
Osvajači medalja kupa Sv. Vlaha
11;11

Podijelite:

Tatamiji u Sportskoj dvorani Gospino polje i ovog su vikenda ponudili natjecanje „6. Judo kup Sveti Vlaho“ koji je okupio više od 150 natjecatelja iz sedam klubova.

Nastupili su članovi Judo kluba Ura nage, Judo kluba Biokovo Makarska, Judo kluba Dubrovnik 1966, Škole Juda Mokošica, Judo kluba Slano, Judo kluba  Župa Dubrovačka i naravno domaćina Judo klub Dubrovnik. Natjecanje se bodovalo za Hrvatski super kup
 

OSVAJAČI MEDALJA
 
Konkurencija djevojčica rođenih 2002.i  mlađe
Zlatne medalje osvojili su; Lana Urlić (Jk Dubrovnik), Mihaela Đuho (Jk Dubrovnik),Violeta Redžepaj (Jk Mokošica), Nika Viđen (Jk Župa), Karmen Knego (Jk Dubrovnik)
Srebrne medalje osvojili su; Nikol Đuho (Jk Dubrovnik), Katarina  Mrvalj (Jk Dubrovnik), Ivana Bender (Jk Mokošica), Livia Glavinović  (Jk Dubrovnik), Ana Baletić  (Jk Dubrovnik),
Brončane  medalje osvojili su; Magdalena Sušilović (Jk Mokošica), Krisia Prkačin (Jk Dubrovnik), Matea Čikato (Jk Mokošica), Lena Barišić (Jk Dubrovnik).
Konkurencija dječaka  rođenih 2002.i mlađe
Zlatne medalje osvojili su;Sven Šipčić (Jk Mokošica),,Fran Kužnin (Jk Ura nage), Mihael Vidoš (Jk Ura nage), Pijević Boško (Jk Ura nage), Matej Burum (Jk Mokošica), Blago Krtalić (Jk Župa), Zvonimir Vučičević ( Jk Župa) , Ante Roso ( Biokovo)
Srebrne medalje osvojili su;Josip Bratoš (Jk Ura nage), Antonio Prnjat  (Jk Dubrovnik), Miho Galjuf (Jk Župa), Kristijan Pavlović (Jk Župa), Maroje Tovarac ( Jk Dubrovnik),Đivo Machiedo (Jk Ura nage)
Brončane  medalje osvojili su;Mauro Prnjat  (Jk Dubrovnik), Roko Puharić (Jk Biokovo ), Maro Pavić (Jk Župa ), Lukša Radiš (Jk Mokošica), Mauricio Bratičević (Jk Ura nage), Kristian Konjevod (Jk Ura nage), Ivo Matić (Jk Ura nage), Toni Portolan  (Jk Dubrovnik), Granić Matija (Jk Biokovo), Maro Župan (Jk Dubrovnik), Marino Obuljen (Jk Dubrovnik), Marko Tolja  (Jk Dubrovnik)
 
Konkurencija djevojčica rođenih 2000.i 2001. zlatne medalje osvojili su;
Zlatne medalje osvojili su; Laura Majer (Jk Mokošica), Lucija Bilas (Jk Biokovo ), Petrunjela Pavić (Jk Župa), Andrea Šuljak (Jk Dubrovnik),Anđela Violić (Jk Dubrovnik 1966), Laura Žutac ( Jk Župa).
Srebrne medalje osvojili su; Lucija Čurlin (Jk Dubrovnik), Tara Šipčić (Jk Mokošica), Andrea Šuljak(Jk Dubrovnik), Lena Galjuf (Jk Župa)
Brončane  medalje osvojili su; Helena Sušilović (Jk Mokošica), Petra Rajković (Jk Slano), Jana Vinković ( Jk Ura nage)
Konkurencija dječaka  rođenih 2000.i 2001. zlatne medalje osvojili su;
Zlatne medalje osvojili su;Matej Mijačika (Jk Biokovo ), Luka Kraljević (Jk Slano),Karlo Šutalo (Jk Dubrovnik), Davor Obrvan (Jk Ura nage), Robert Redžepaj (Jk Dubrovnik), Matej Marijančević (Jk Biokovo ), Patrik Prigl (Jk Dubrovnik 1966), Petar Šilježar(Jk Župa), Lujo Domaćin (Jk Dubrovnik).
Srebrne medalje osvojili su;Boško Pijević (Jk Ura nage),Maroje Miljan (Jk Dubrovnik), Dragan Oberan (Jk Župa), Damiano Sambrailo (Jk Župa), Pavo Matana (Jk Dubrovnik), Luka Violić (Jk Dubrovnik 1966).
Brončane  medalje osvojili su;Domagoj Padovan (Jk Dubrovnik), Luka Kirigin (Jk Ura nage), Vito Butigan(Jk Dubrovnik), Stipe Dedić (Jk Dubrovnik), Mihael Barišić (Jk Dubrovnik), Nikša Šanje(Jk Dubrovnik), Ante Raguž (Jk Dubrovnik),
 
 
Konkurencija mlađih kadetkinja  rođenih 1998. i 1999. zlatne medalje osvojili su;
Zlatne medalje osvojili su; Roga Vanessa (Jk Biokovo), Iva Oberan (Jk Župa), Andrea Mitrović (Jk Dubrovnik 1966), Mihaela Stjepović (Jk Dubrovnik), Antonia Pešel (Jk Ura nage)
Srebrnu medalju osvojila je: Matea Knego (Jk Župa)
Brončanu medalju osvojila je; Gabrijela Butigan (Jk Dubrovnik)
Konkurencija mlađih kadeta rođenih 1998.i 1999. zlatne medalje osvojili su;
Zlatne medalje osvojili su; Petar Puljić (Jk Dubrovnik), Tomislav Raguž (Jk Dubrovnik), Želimir Radić (Jk Dubrovnik), Leo Tolja (Jk Ura nage), Petar Šilježar (Jk Župa), Adrijan Sufaj (Jk Dubrovnik 1966), Antonio Đerek (Jk Dubrovnik)
Srebrne medalje osvojili su; Karlo Putica (Jk Dubrovnik 1966), Luka Gudelj Velaga (Jk Dubrovnik), Miho Kraljić (Jk Župa), Patrik Prigl (Jk Dubrovnik 1966), Ivan Dedić (Jk Dubrovnik), Kristijan Marijančević (Jk Biokovo),
Brončane  medalje osvojili su;Adrian Peri Puljić (Jk Župa), Ratko Čović  ( Jk Biokovo), Mateo Gvozden (Jk Dubrovnik), Bruno Gregov (Jk Ura nage)

 

Ukupni poredak klubova:
1. JK Dubrovnik
2.JK Ura Nage
3.JK Župa dubrovačka

 

Komentari





O autoru: Dulist


Iz rubrike
Impressum |  © 2013 dulist d.o.o. Sva prava pridržana