Aktualno

Judo klub Konavle na prijemu kod općinskog načelnika Boža Lasića

U prostorijama općine Konavle Božo Lasić primio je nedavno predstavnike Judo kluba Konavle.

Na sastanku su sudjelovali predsjednika Sado Bečić, trener Matko Klarić, i članovi kluba Pero Tuka, višestruki osvajač medalja na prvenstvu Hrvatske, te Petra Đurković, koja je na istom prvenstvu osvojila peto mjesto u kategoriji do 14 godina.

Pero Tuka 2012. godine osvojio je prvo mjesto na državnom prvenstvu za mlađe kadete, a 2013. bio je katedski vice prvak. U svibnju ove godine Pero Tuka je na državnom prvenstvu osvojio brončanu medalju za mlađe juniore. Na istom prvenstvu iz judo kluba Konavle sudjelovali su i Petra Đurković s osvojenim petom mjestom, Ela Karamatić 7.mjestom i devetoplasirani Fran Obradović. Prijemu je nazočio i tajnik Zajednice sportova Općine Konavle Ivan Kralj.

Općinski načelnik Božo Lasić čestitao je predstavnicima kluba i osvajačima odličja, te uručio prigodne darove.