Ivana Šutalo obranila titulu najbolje u Hrvatskoj

Na seniorskom Prvenstvu Hrvatske u judu, gdje je nastupilo 163 natjecatelja iz 33 kluba Ivana Šutalo obranila je titulu najbolje. Treći put zaredom bila je najbolja u kategoriji preko 78 kilograma, a naslov je osigurala pobjedom u sve tri borbe.
Osim jusadiše Dubrovnika, na prvenstvu su uspješni bili i natjecatelji iz judo kluba Dubrovnik 1966.
Mara Lonza i Pero Kristić – oboje studentski prvaci, na ovom Prvenstvu Hrvatske su osvojili bronce. Mara u kategoriji +78kg, a Pero -100kg te time potvrdili dobru formu za predstojeći Europski kup u Dubrovniku.
U kategoriji do 73 kg je nastupio Ante Mišić te izgubio od predstavnika JK Samobor.