FOTOGALERIJA Hrvatska ispala u produžecima, Portugal ide dalje! Dubrovački navijači od euforije do očaja

Hrvatska je večeras tražila prolaz u četvrtfinale EURA 2016. protiv momčadi Portugala. Nažlost neuspješno.

Nakon vrlo tvrde utakmice i odlične igre naših, ali bez ijedne stvarne prilike u prvih 90 minuta, neiskorištenu priliku naših kada je Perišić pogodio gredu Portugalci su kaznili kontrom i zabili za 1:0 u 117. minuti. Nakon 120 minuta igre, odnosno dva produžetka to je bio i konačni rezultat. Portugal je slavio pogotkom Quaresme, a kad je sudac oglasio kraj Luka Modrić i društvo u suzama su legli na travnjak.

U regularnih 90 minuta utakmice nijedan udarac nije išao u okvir gola. Vrijedi napomenuti kako je izbornik Ante Čačić u produžecima uveo Nikolu Kalinića i Marka Pjacu, no ostaje pitanje jesu li izmjene možda trebale biti napravljene i ranije…U svakom slučaju Portugal ide dalje, a Hrvatska doma.

U Dubrovniku se većina navijača okupila ili u Gradu ili u Uvali Lapad. Od optimizma na samom početku do očaja na kraju, njihove reakcije pogledajte u našoj fotogaleriji.