Natrag
19.1.2017 22:25

facebook

twitter

google

rss

dulist

Foto: Jug otvorio s 13:1

12.4.2012 @ 22:47 Dulist Sport
Foto: Jug otvorio s 13:1
17;17

Podijelite:

Drugo izdanje Međunarodnog turnira „Tomo Udovičić“ započelo je danas na bazenu u Gružu okupivši preko 300 mladih vaterpolista iz 12 zemalja.

Natjecanje se odvija po sistemu svako sa svakim između pet momčadi podjeljenih u četiri grupe, iz kojih će najbolji u nedjelju igrati susrete završnice. U prvom kolu Jugaši su sa 13:1 pobijedili momčad Postdama, dok su mladi Cavtaćani bili bolji od Enka Spora s 4:3.
 
Donosimo raspored momčadi po grupama i satnicu utakmica natjecateljskog dijela po grupama:
 

Grupa A: Jug CO, Rep. Slovenije, Jadran ST, Galatasaray i OSC Postdam
Grupa B: Medveščak, Levante, Talent Central, Mornar BS i Marseille
Grupa C: Mladost, Cattaro, Vouliagmeni, Sarajevo i United WPC
Grupa D: Partizan, Jadran HN, Cavtat, Enka sport i Trieste

 
Raspored natjecanja i rezultati
1. kolo (round)- četvrtak, thursday 12. 4. 2012.
17, 30 Pool 1: CATTARO- MLADOST 6:6 (2:2, 2:2, 1:0, 1:2)
17, 30 Pool 2: MARSEILLE – TALENT CENTRAL 5:3 (1:1, 1:0, 0:0, 3:2)
18,15 Pool 1: VOULIAGMENI – UNITED W.P.C. 4:2 (2:1, 0:0, 1:2, 1:0)
18,15 Pool 2: MORNAR BS – LEVANTE 5:7 (0:1, 0:2, 1:1, 4:3)
19,00 Pool 1: JADRAN ST. – GALATASARAY – odgođeno za 21,00
19,00 Pool 2: PARTIZAN – TRIESTE 10:1
20,00 OPENING CEREMONY
20,30 Pool 1: JUG CO – O.S.C.POTSDAM 13:1
20,30 Pool 2: ENKA SPOR – CAVTAT 3:4

2. kolo (round) – petak, friday 13. 4. 2012.
9,00 Pool 1: UNITED W.P.C. – CATTARO
9,00 Pool 2: LEVANTE – MARSEILLE
9,45 Pool 1: SARAJEVO – VOULIAGMENI
9,45 Pool 2: MEDVEŠČAK – MORNAR BS
10,30 Pool 1: O.S.C.POTSDAM – JADRAN ST.
10,30 Pool 2: CAVTAT – PARTIZAN
11,15 Pool 1: SLOVENIA – JUG CO
11,15 Pool 2: JADRAN HN. – ENKA SPOR

3. kolo (round) – petak, friday 13. 4. 2012.
12,00 Pool 1: MLADOST – UNITED W.P.C.
12,00 Pool 2: TALENT CENTRAAL – LEVANTE

12,45 Pool 1: CATTARO – SARAJEVO
12,45 Pool 2: MARSEILLE – MEDVEŠČAK
14,00 – 16,30 RADNI SASTANAK TRENERA – PREDAVANJE
16,30 Pool 1: GALATASARAY – O.S.C.POTSDAM
16,30 Pool 2: TRIESTE – ENKA SPOR
17,15 Pool 1: JADRAN ST. – SLOVENIA
17,15 Pool 2: CAVTAT – JADRAN HN.

4. kolo (round) – petak, friday 13. 4. 2012.
18,00 Pool 1: SARAJEVO – MLADOST
18,00 Pool 2: MEDVEŠČAK – TALENT CENTRAAL
18,45 Pool 1: VOULIAGMENI – CATTARO
18,45 Pool 2: MORNAR BS – MARSEILLE
19,30 Pool 1: SLOVENIA – GALATASARAY
19,30 Pool 2: JADRAN HN. – TRIESTE
20,15 Pool 1: JUG CO – JADRAN ST.
20,15 Pool 2: ENKA SPORT – PARTIZAN

5. kolo (round) – subota, saturday 13. 4. 2012.
9,00 Pool 1: UNITED W.P.C. – SARAJEVO
9,00 Pool 2: LEVANTE – MEDVEŠČAK
9,45 Pool 1: MLADOST – VOULIAGMENI
9,45 Pool 2: TALENT CENTRAAL – MORNAR BS
10,30 Pool 1: O.S.C. POTSDAM – SLOVENIA
10,30 Pool 2: PARTIZAN – JADRAN HN.
11,15 Pool 1: GALATASARAY – JUG CO
11,15 Pool 2: TRIESTE – CAVTAT
 

Komentari





O autoru: Dulist


Iz rubrike
Impressum |  © 2013 dulist d.o.o. Sva prava pridržana