Natrag
21.8.2017 06:26

facebook

twitter

google

rss

dulist

DUBROVNIK KUP ‘Pulsovci’ nazdravili ‘Pivom’ s deset komada u mreži

23.6.2017 @ 9:45 Dulist Sport
2;2

Podijelite:

Poznati su rezultati osmog dana sedmog izdanja turnira u nogometu na male barice (3+1) ‘Dubrovnik kup 2017’.

‘Restoran Dalmacija’ je nakon vodstva u prvom poluvremenu od 2:1, izgubio od ekipe ‘Vidonje’ s 3:4. ‘Autoprijevoz iskop Bešo’ s visokih je 4:1 pobjedio ekipu ‘Rekreativci’. Rezultat utakmice između ‘Dominum Travela’ i ‘Grge’ završio je rezultatom 2:1. ‘Poliklinika Marin Med’ je nakon izjednačenog rezultata od 1:1, izgubio od tima ‘Westfalen’ i to sa 2:4. Najuvjerljivija pobjeda osmog dana Kupa bila je između ekipe ‘Caffe Bar Puls’ i ‘Po litre pive’. Pulsovci su u protivničku mrežu ‘pospremili’ čak deset golova.

Rezultati 8. dana turnira:

Restoran Dalmacija – Vidonje 3:4 (2:1)

Restoran Dalmacija: Kristijan Kučina, Petar Barišić, Antonio Barišić, Ante Vidović, Ivo Čuljak, Jurica Prkačin

Vidonje: Mateo Galov, Ivan Crnčević, Danijel Popović , Marko Mijoč, Ante Galov, Andro Crnčević, Mihovil Vidović, Nikola

Vidović, Ivan Mijoč, Nikola Mijoč

Stijelci: 0:1 Ivan Crnčević; 1:1 Ante Vidović; 2:1 Ante Vidović; 2:2 Marko Mijoč; 2:3 Andro Crnčević; 3:3 Kristijan Kučina; 3:4

Nikola Vidović

Rekreativci – Autoprijevoz iskop Bešo 1:4 (0:1)

Rekreativci: Tomislav Čagalj, Andro Zarač, Maroje Bandur, Niko Ničetić, Dominik Musladin, Danijel Sentić, Faris Sarić, Zvone Kutija

Autoprijevoz iskop Bešo: Emir Bešo, Kristijan Redžepaj, Đani Redžepaj, Robert Redžepaj, Marin Rajić, Christian Ćukteraš,

Petar Anković, Tin Vidak, Domagoj Salapić

Strijelci: 0:1 Tin Vidak; 1:1 Andro Zarač; 1:2 Tin Vidak; 1:3 Tin Vidak; 1:4 Đani Redžepaj

Dominium travel – Grga 2:1 (1:0)

Dominium travel: Bojan Butigan, Mateo Krmek, Antonio Stjepović, Mario Papac, Kristijan Grkeš, Vlaho Opačić

Grga: Marko Grgurević, Nikša Kordić, Josip Duje Brković, Dražen Karačić, Roberto Urban, Karlo Bonovil, Mate Mateljak,

Matej Perić

Stijelci: 1:0 Bojan Butigan; 1:1 Marko Grgurević; 2:1 Bojan Butigan

Žuti karton: Nikša Kordić, Josip Duje Brković (Grga)

Poliklinika Marin Med – Westfalen 2:4 (1:1)

Poliklinika Marin Med: Admir Bijedić, Ivica Gvozden, Roko Milina, Denis Kočić, Mateo Saulan, Tomislav Grubešić, Damir

Žustra, Miran Bajramović

Westfalen: Tomi Duždević, Krešimir Ćorak, Damir Čampara, Dorian Mehić , Leo Bogdanović , Dario Burmas, Lujo Jurišić

Stijelci: 0:1 Dorian Mehić; 1:1 Mateo Saulan; 1:2 Dario Burmas; 1:3 Dorian Mehić ; 1:4 Dorian Mehić ; 2:4 Miran Bajramović

Žuti karton: Admir Bijedić (Poliklinika Marin Med), Leo Bogdanović (Westfalen)

Drugi žuti / crveni karton: Admir Bijedić (Poliklinika Marin Med) – nema pravo nastupa sljedeću utakmicu

Crveni karton: Leo Bogdanović (Westfalen) – nema pravo nastupa sljedeće 2 utakmice

Caffe bar Puls – Po litre pive 10:1 (4:0)

Caffe bar Puls: Mato Šimunović, Stjepan Rezo, Hrvoje Šimunović, Marijan Dadić, Romano Levanat, Marko Dadić, Goran Čupić

Po litre pive: Mateo Delić, Miljenko Meštrović, Danijel Nikolić, Domagoj Prkut, Nikša Prkut

Strijelci: 1:0 Mato Šimunović; 2:0 Stjepan Rezo; 3:0 Romano Levanat ; 4:0 Mato Šimunović; 5:0 Stjepan Rezo; 6:0 Stjepan

Rezo; 7:0 Hrvoje Šimunović; 7:1 Mateo Delić; 8:1 Mato Šimunović; 9:1 Mato Šimunović; 10:1 Marko Dadić

 

Zbog provedenih izmjena, do ponedjeljka je na snazi novi važeći raspored.

RASPORED DO PONEDJELJKA:

22.06.2017. Četvrtak – 2. kolo

19:20 Restoran Dalmacija – Vidonje

20:00 Rekreativci – Autoprijevoz iskop Bešo

20:40 Dominium travel – Grga

21:20 Poliklinika Marin Med – Westfalen

22:00 Caffe bar Puls – Po litre pive

23.06.2017. Petak – 3. kolo

19:20 Acunja – Mr. Fresh

20:00 Kolorina – Caffe bar As

20:40 Centrala interijeri – Stanica Gruž

21:20 Crvena funjestra – Konoba Maestral Ston

22:00 Dubrovnik racing – Lolek i Bolek

24.06.2017. Subota – 3. kolo

19:20 Šulemu na zarubu – Pipl mast trast as

20:00 Celtic bar Belfast – Milenium

20:40 Pizza shop – Evo nas opet

21:20 Totalni promašaj – Fast food Riva Slano

22:00 Dustra – Šteta para

25.06.2017. Nedjelja – 3. kolo

19:20 Šipčine – Kono

20:00 Feđa – Atalanta Bergamo

20:40 La Luna – Strava team

21:20 Acunja – No name

22:00 Stomatološka ordinacija Korda – Stipu ga nime

26.06.2017. Ponedjeljak – 3. kolo

19:20 Mr. Fresh – Jet ski rent Dubrovnik MDS

20:00 Caffe bar Puls – DuDuDu

20:40 Vidonje – Po litre pive

21:20 Poliklinika Marin Med – Rekreativci

22:00 Westfalen – Teča United

 

 

Komentari





O autoru: Dulist


Iz rubrike
Impressum |  © 2013 dulist d.o.o. Sva prava pridržana