DUBROVNIK KUP Crvena funjestra ide dalje!

Četvrtog dana šesnaestine finala malonogometnog turnira ‘Dubrovnik Kup 2016.’, koji se tijekom mjeseca srpnja igra na terenu OŠ Ivana Gundulića, odigrane su dvije utakmice, jedna napeta i jedna ‘glatka’.

U prvom meču dana Crvena funjestra povela je golom Martića protiv Caffe bara Antika, ali je potom uslijedio preokret. Torbarina i Grbešić pogodili su za Antiku za vodstvo 2:1 na poluvremenu. Torbarina u nastavku utakmice podiže na 3:1, ali Crvena funjestra s dva pogotka Šoletića uspijeva poravnati na 3:3, a potom u drami penala i slaviti s 9:8.

U drugom meču dana Konoba Maestral Ston je s 4:1 bila bolja od Teča uniteda, uz dva pogotka Mara Đuraša.

Danas se nastavlja šesnaestina finala, s posljednje četiri utakmice, a potom u četvrtak kreću prve utakmice osmine finala.

Rezultati 4. dana šesnaestine finala:
Caffe bar Antika – Crvena funjestra 3:3 (2:1) – penali 8:9
Caffe bar Antika: Domagoj Torbarina, Baldo Cicijelj, Karlo Torbarina, Vlaho Grbešić, Vinko Čikato, Andrija Saulan, Stjepko Begušić, Admir Bijedić, Tomislav Grubešić
Crvena funjestra: Hrvoje Zečević, Mihovil Martić, Dejan Krijes, Darko Gudić, Miroslav Čuzulan, Perica Katušić, Darko Beslema, Antonio Đuka Alemani, Mišo Sorić, Josip Šoletić
Strijelci: 0:1 Mihovil Martić; 1:1 Karlo Torbarina; 2:1 Vlaho Grbešić; 3:1 Karlo Torbarina; 3:2 Josip Šoletić; 3:3 Josip Šoletić
Žuti karton: Baldo Cicijelj (Caffe bar Antika)

Teča united – Konoba Maestral Ston 1:4 (1:2)
Teča United: Toni Mustapić, Petar Šeparović, Ivan Marković, Matej Perović, Dominik Gustin, Martin Oreč
Konoba Maestral Ston: Borna Tikvica, Mateo Vodopić, Maro Đuraš, Sandro Salacan, Vlatko Bobanović, Ante Ivanišević, Mateo Kristić
Strijelci: 1:0 Petar Šeparović; 1:1 Mateo Vodopić; 1:2 Maro Đuraš; 1:3 Maro Đuraš; 1:4 Borna Tikvica