Natrag
23.10.2017 23:01

facebook

twitter

google

rss

dulist

DUBROVNIK KUP 2015. DuList zaustavljen u osmini finala

17.7.2015 @ 9:06 Dulist Sport
26;26

Podijelite:

Ekipa DuLista ipak nije uspjela proći u četvrtfinale na svom premijernom nastupu na Dubrovnik kupu.

Zaustavljeni su u osmini finala. Bolji od njih bili su, isto gruška ekipa, Stipu ga nime rezultatom 2:1. Treba čestitati pobjednicima jer su u konačnici ipak zasluženo eliminirali Listiće, koji će svoju stisfakciju potražiti već u petak u Čokolinu gdje igraju zadnju utakmicu u grupi i imaju velike izglede za prolaz u 1/16 finala.
Brkati slonovi su na iskustvo sigurno savladali Luis Suarez rezultatom 3:1 te sada ostaju glavni favorit Dubrovnik kupa.

Rezultati drugog dana osmine finala
Konoba Capo Veliki Zaton – Padavičari 2:3 (0:1)
Konoba Capo Veliki Zaton: Ivan Kalauz, Mato Šimunović, Hrvoje Šimunović, Goran Čupić, Hrvoje Mamuzić, Marko Bilobrk, Frano Vlahušić
Padavičari: Goran Andričić, Mate Boras, Antonio Noković, Mario Musladin, Tomislav Antolović
Golovi: 0:1 Mario Musladin; 0:2 Goran Andričić; 1:2 Ivan Kalauz; 1:3 Mario Musladin; 2:3 Mato Šimunović
Žuti karton: Frano Vlahušić (Konoba Capo Veliki Zaton)

Ombla – Totalni promašaj 1:1 (1:0) – penali 1:2
Ombla: Andro Drašković, Bruno Šijaković, Marko Ilić, Dario Burmas, Niko Vlahušić, Antonio Drašković
Totalni promašaj: Milan Mikulić, Danijel Lugonjić, Ivo Čuljak, Mihael Glasnović, Jure Tolić, Boris Šijaković, Pero Muhoberac, Jasmin Salihović, Šime Matković
Golovi:1:0 Andro Drašković; 1:1 Jure Tolić

Brkati slonovi – Luis Suarez 3:1 (1:0)
Brkati slonovi: Toni Bačić, Mihael Đuraš, Antonio Pjević, Rade Ljubišić, Tomisalv Kopanica, Dario Marinović , Vlado Đurović
Luis Suarez: Mihael Voinić, Toni Šimunović, Bojan Butigan, Josip Čagalj, Dominik Musladin, Mario Papac
Golovi: 1:0 Vlado Đurović; 1:1 Mihael Voinić; 2:1 Toni Bačić; 3:1 Dario Marinović

DuList – Stipu ga nime 1:2 (1:1)
DuList: Leo Handžić, Mladen Dunkić, Ante Bagarić, Nikola Đurasović, Vinko Petrović, Denis Avdić, Romano Radonić
Stipu ga nime: Marko Barišić, Dominik Kružević, Luka Mladin, Đivo Hendić, Antonio Machiedo, Denis Čustović, Maroje Celić, Leo Levanat
Golovi: 0:1 Đivo Hendić; 1:1 Denis Avdić; 1:2 Dominik Kružević
Žuti karton: Ante Bagarić (DuList ), Dominik Kružević (Stipu ga nime)
Raspored četvrtfinala i polufinala

Petak, 17. 07. – četvrtfinala
21:30 Stipu ga nime – Totalni promašaj
22:30 Konoba Maestral Ston – Caffe bar Mirakul

Subota, 18. 07. – slobodan dan

Nedjelja, 19. 07. – četvrtfinala
19:30 Frendy (veterani) – Maximus (veterani)
20:30 MNK Plat (veterani) – Ponton (veterani)
21:30 Strava team – Padavičari
22:30 Westfalen – Brkati slonovi

Ponedjeljak, 20. 07. – polufinala
19:30 Evo nas opet (veterani) – MNK Plat / Ponton (veterani)
20:30 Vratia se Šime (veterani) – Frendy / Maximus (veterani)
21:30 Stipu ga nime / Totalni promašaj – Konoba Maestral Ston / Caffe bar Mirakul
22:30 Strava team / Padavičari – Westfalen / Brkati slonovi

Utorak, 21. 07. – za 3. mjesto (satnice će biti naknadno objavljene)

Srijeda, 22. 07. – finale (satnice će biti naknadno objavljene)

JR

Komentari





O autoru: Dulist


Iz rubrike
Impressum |  © 2013 dulist d.o.o. Sva prava pridržana