Natrag
20.2.2017 23:20

facebook

twitter

google

rss

dulist

Čak 66 medalja PK Jug!

26.6.2012 @ 1:23 Dulist Sport
Čak 66 medalja PK Jug!
3;3

Podijelite:

Odličan vikend za Plivački klub Jug.

Na drugom dijelu Regionalnog prvenstva Hrvatske u plivanju, jugašice i jugaši osvojili su čak 66 medalja, u subotu 36, a u nedjelju 30 odličja. Ivan Bilić najbolji je senior, Maro Violić mlađi junior, a štafete 4×50 i 4×100 metara slobodno najbrže u Dalmaciji u sastavu Maro Violić, Bruno Oberan, Ivan Bilić i Marko Limov.
 
Nisu to jedina zlata na dvodnevnom natjecanju u Spitu, Ivan Bilić najuspješniji na 100 prsno, Maro Violić prvo ime na 100 leptir u mlađim juniorima, a kadet Mihael Vidojević najbolji u svojoj generaciji na 200 slobodno.
 
U ukupnom poretku uz prva mjesta Bilića i Violića, vrijedi spomenuti i bronce Marka Limova (seniori), Žane Manenice (juniorke) i Karmen Nivić (mlađe juniorke).
 
Plivački klub Jug u Splitu je nastupio u sastavu: Ivan Bilić, Marko Limov, Matej Njirić, Žana Manenica, Bruno Oberan, Đivo Dragić, Maro Violić, Luka Đović, Karmen Nivić, Mia Krmek, Nikoleta Mišić, Mihael Vidojević, Ilario Radić, Marko Erdelez, Antonio Žuvela, Vicenca Violić, Ana Lučić, Frane Miloslavić, Paula Garbin i Sara Knežević pod vodstvom trenerice Matijane Staničić.
 
MEDALJE PLIVAČKOG KLUBA JUG U SPLITU (SUBOTA I NEDJELJA, 23. i 24. LIPNJA)
 
SENIORI
 
Štafeta 4×50 metara slobodno – 1. mjesto u sastavu Maro Violić, Bruno Oberan, Ivan Bilić i Marko Limov
Štafeta 4×100 metara slobodno – 1. mjesto u sastavu Bruno Oberan, Maro Violić, Marko Limov i Ivan Bilić
Ivan Bilić1. mjesto na 100 prsno i 3. mjesto na 50 leptir
Štafeta 4×50 metara mješovito – 2. mjesto u sastavu Bruno Oberan, Marko Limov, Ivan Bilić i Maro Violić
Marko Limov2. mjesto na 100 prsno
Maro Violić2. mjesto na 50 metara leđno i 3. mjesto na 200 slobodno
Bruno Oberan3. mjesto na 50 metara leđno
 
 
JUNIORI
 
Maro Violić2. mjesto na 50 leđno, 2. mjesto na 100 leptir i 2. mjesto na 200 slobodno
Bruno Oberan3. mjesto na 50 leđno
Luka Đović3. mjesto na 100 leptir
Žana Manenica3. mjesto na 100 leptir
 
MLAĐI JUNIORI
 
Maro Violić1. mjesto na 100 leptir, 2. mjesto na 50 leđno i 2. mjesto na 200 slobodno
Luka Đović – 2. mjesto na 50 leptir i 2. mjesto na 100 leptir
Štafeta na 4×100 metara slobodno – 3. mjesto u sastavu Mihael Vidojević, Matej Njirić, Ilario Radić i Marko Erdelez
Vicenca Violić3. mjesto na 50 leđno
Karmen Nivić3. mjesto na 200 slobodno
 
KADETI
 
Mihael Vidojević1. mjesto na 200 slobodno, 3. mjesto na 50 leptir i 3. mjesto na 100 leptir
Štafeta 4×50 metara slobodno – 2. mjesto u sastavu Vicenca Violić, Sara Knežević, Paula Garbin i Frane Miloslavić
Štafeta 4×50 metara mješovito – 2. mjesto u sastavu Vicenca Violić, Frane Miloslavić, Sara Knežević i Paula Garbin
Štafeta 4×100 slobodno – 2. mjesto u sastavu Sara Knežević, Vicenca Violić, Paula Garbin i Frane Miloslavić
Štafeta 4×50 metara slobodno – 2. mjesto u sastavu Mihael Vidojević, Ilario Radić, Marko Erdelez i Matej Njirić
Štafeta 4×100 slobodno – 2. mjesto u sastavu Mihael Vidojević, Matej Njirić, Ilario Radić i Marko Erdelez
Vicenca Violić2. mjesto na 200 leđno i 3. mjesto na 50 leđno
Štafeta 4×50 mješovito – 3. mjesto u sastavu Ilario Radić, Marko Erdelez, Mihael Vidojević i Matej Njirić
Ilario Radić3. mjesto na 50 leđno
Marko Erdelez3. mjesto na 100 prsno

Komentari





O autoru: Dulist


Iz rubrike
Impressum |  © 2013 dulist d.o.o. Sva prava pridržana