‘VRATIT ĆE SE JAČA’ Petrunjeli Pavić izmakla bronca na Svjetskom juniorskom prvenstvu

'VRATIT ĆE SE JAČA' Petrunjeli Pavić izmakla bronca na Svjetskom juniorskom prvenstvu

Petrunjela Pavić nije uspjela pobijediti Patriciu Sampaio iz Portugala u borbi za brončanu medalju. Time je završila na 5. mjestu Svjetskog juniorskog prvenstva u Marakešu. ‘Petrunjela Pavić će se vratiti još jača’, ističu iz Hrvatskog judo saveza.

Podsjetimo, članica Judo kluba Dubrovnik 1966. Petrunjela Pavić (-78 kg) pobijedila je Said Errhamani iz Francuske, a zatim izgubila od Wade iz Japana. Ippon protiv Paduch donio joj je borbu za brončanu medalju. Članica istog kluba Anđela Violić završila je s nastupom na prvnestvu u kategoriji do 70 kilograma u 1. kolu. Dubrovkinju je porazila aktualna prvakinja Afrike Oulayu Khairi.