Vlaho Nenadić i Roko Zvone na ‘Medu’ osvojili sedam medalja

Vlaho Nenadić i Roko Zvone na 'Medu' osvojili sedam medalja

Jugovi plivači Vlaho Nenadić i Roko Zvone nastupili su proteklog vikenda u Zagrebu na mitingu ‘Medo’ koji je okupio više od 350 plivača iz 20-ak klubova. Bio je to četvrti ovosezonski miting iz mini grand prix serije za kategorije kadeta, a natjecanje se održalo u 25-metarskom bazenu.
Vlaho Nenadić osvojio je ukupno pet medalja. U disciplinama 200 i 400 slobodno bio je srebrni, a na 100 i 800 slobodno te 100 leđno brončani. Još je bio petoplasirani na 100 prsno.
Roko Zvone osvojio je dvije medalje. Bio je srebrni na 200 delfin te brončani na 200 mješovito, a osim toga bio je četvrtoplasirani na 100 leđno i 200 slobodno te šestoplasirani na 200 delfin i 400 slobodno.
Jugovi plivači u Zagrebu su nastupili pod vodstvom svoje trenerice Matiane Staničić.
Sljedećeg vikenda Šibenik je domaćin Zimskog regionalnog prvenstva za kadete i mlađe kadete. Jug će predstavljati 40-ak natjecatelja.