VIDEO/ PORAZ ORLANDA Hezonja vrlo dobar, opet pogađao ‘sa sirenom’!

VIDEO/ PORAZ ORLANDA Hezonja vrlo dobar, opet pogađao 'sa sirenom'!

Mario Hezonja odlično je iskoristio solidnu minutažu u domaćem porazu 101:108 njegovog Orlando Magica u u floridskom derbiju od susjeda Miami Heata u noći sa subote na nedjelju.

Prvi Dubrovčanin u NBA ligi proveo je na parketu 20 minuta uz učinak od 8 koševa (šut 3-5), dva skoka i 4 dodavanja – statistika za najbolje poluvrijeme u NBA ligi. U prvom dijelu ‘Super Mario’ predvodio je svoju momčad, ali je u nastavku pao, baš kao i njegovi suigrači. U njegovoj momčadi najbolje je odigrao Crnogorac Nikola Vučević s 22 koša, 10 skokova i 6 dodavanja.

Heat je do pobjede stigao na krilima Dwaynea Wadea, koji je 12 od svoja 24 koša postigao u posljednjih pet minuta utakmice. Slovenac Goran Dragić dodao je 22 poena za pobjedničku momčad.

Zanimljivo je da je Magic vodio do šest minuta prije kraja (početkom treće četvrtine imali su i +15), ali su na kraju uspjeli ispustiti pobjedu, nakon što su u posljednjoj četvrtini primili čak 39 koševa.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!

NAKON 24 GODINE Hrvatska malonogometna reprezentacija izborila Svjetsko prvenstvo!