VIDEO Lakić opet zabio za Eintracht!

Nakon što je u prošlom kolu postigao pogodak u domaćoj pobjedi Eintrachta nad Fortunom iz Dusseldorfa (3:1), dubrovački nogometaš Srđan Lakić upisao se u strijelce i u 33. kolu Bundeslige.

Lakić je zabio izjednačujući zgoditak za svoju momčad na gostovanju kod Werdera u Bremenu (1:1). Poveo je domaćin golom De Bruynea u 22. minuti susreta, da bi Dubrovčanin izjednačio u 51. minuti, nakon brze akcije Eintrachta.

Gol Lakića donio je ‘Orlovima’ vrijedan bod u borbi za mjesto u europskim natjecanjima, premda ih je nakon ovog kola preskočio Freiburg, i to nakon pobjede nad ‘fenjerašem’ Greuther Furthom.

U idućem, posljednjem kolu trenutno šestoplasirani Eintracht u Frankfurtu na svojoj Commerzbank-Areni dočekuje Wolfsburg. Sve su mogućnosti otvorene i svaki pozitivan rezultat donijet će im napredak na ljestvici jer njihovi izravni konkurenti Schalke i Freiburg igraju međusobno.