VELIKO SLAVLJE U SPLITU Vatreni uvjerljivo porazili Mađare

Hrvatska je odnijela pobjedu nad mađarskom reprezentacijom na Poljudu rezultatom 3:0. Ovo je za Hrvatsku četvrta pobjeda u šestoj utakmici kvalifikacija za Europsko prvenstvo, a za Vatrene je kao i za njihove navijače bila posebna jer su nakon četiri pune godine napokon ponovno zaigrali na poljudskom stadionu. Prvi gol za Hrvatsku zabio je Luka Modrić u petoj minuti, a dva je dao Bruno Petković i to u 24′ i 42′. Hrvatska je poluvrijeme završila s 3:0 te se taj rezultat protegao sve do samog kraja utakmice. Mađari nisu nijednom uspjeli ‘napuniti’ hrvatski gol. Vatrene je na stadionu bodrilo preko 30 tisuća ljudi, a podršku su im došli izraziti i brojni Dubrovčani. Veliko je slavlje sada u Splitu, a Hrvatsku očekuje utakmica protiv Walesa u nedjelju.

Pituri osvojili Kup Hrvatske!

Jakov Bjeloš, Marino Maslać i Bruno Šimunović u dresu Hajduka osvojili međunarodni turnir

HRVATSKI KUP STOLNOG TENISA ‘Pituri’ pobjedom protiv zagrebačkog Marathona prošli u finale