VELIKO SLAVLJE U SPLITU Vatreni uvjerljivo porazili Mađare

Hrvatska je odnijela pobjedu nad mađarskom reprezentacijom na Poljudu rezultatom 3:0. Ovo je za Hrvatsku četvrta pobjeda u šestoj utakmici kvalifikacija za Europsko prvenstvo, a za Vatrene je kao i za njihove navijače bila posebna jer su nakon četiri pune godine napokon ponovno zaigrali na poljudskom stadionu. Prvi gol za Hrvatsku zabio je Luka Modrić u petoj minuti, a dva je dao Bruno Petković i to u 24′ i 42′. Hrvatska je poluvrijeme završila s 3:0 te se taj rezultat protegao sve do samog kraja utakmice. Mađari nisu nijednom uspjeli ‘napuniti’ hrvatski gol. Vatrene je na stadionu bodrilo preko 30 tisuća ljudi, a podršku su im došli izraziti i brojni Dubrovčani. Veliko je slavlje sada u Splitu, a Hrvatsku očekuje utakmica protiv Walesa u nedjelju.

TRI MEDALJE ZA BK DUBROVNIK Zlatna Barbara Janičić!

‘PING PONG’ LIGA Ovo su rezultati 11. kola!

MONTENEGRO MIMOSA CUP Jugaši osvojili devet medalja, Barčot najuspješniji natjecatelj!