VELIKO SLAVLJE U MALAGI Oberan do bronce s reprezentacijom!

Članica Judo kluba Župa dubrovačka Iva Oberan osvojila je brončanu medalju na Europskom juniorskom prvenstvu u španjolskoj Malagi!

Mlada Župka, premda još uvijek kadetkinja, dala je velik obol osvajanju odličja naše juniorske reprezentacije, jer je u meču protiv Italije (3:2) upisala vrijednu pobjedu. Uz Oberan pobjede su ostvarile Prodan i Matić, a poražene su Topolovec i Kliba.

Podsjetimo, ovo je za Oberan četvrta velika medalja, i to prva juniorska, nakon dva kadetska srebra (Europsko prvenstvo u Sofiji te Svjetsko prvenstvo u Sarajevu 2015.) i jedne kadetske bronce (Europsko prvenstvo u Vantauu 2016.).

Uz ekipnu broncu Oberan je u Malagi osvojila i pojedinačno sedmo mjesto u kategoriji do 57 kilograma.

Pituri osvojili Kup Hrvatske!

Jakov Bjeloš, Marino Maslać i Bruno Šimunović u dresu Hajduka osvojili međunarodni turnir

HRVATSKI KUP STOLNOG TENISA ‘Pituri’ pobjedom protiv zagrebačkog Marathona prošli u finale