Sport

Večeras u Gružu ždrijeb play-offa Dubrovnik kupa

Na igralištu Osnovne škole Ivana Gundulića u Gružu večeras se s početkom u 19 sati održava ždrijeb play-offa turnira Dubrovnik kup 2016. Nositelji su 11 prvoplasiranih ekipa, te pet najboljih drugoplasiranih ekipa.
U nastavku donosimo rezultate 22. dana, kada je odigrano pet utakmica.

Šumica – Bosanka 0:1 (0:0)
Šumica: Anes Avdić, Mihael Ivaniš, Boško Vlahinić, Mateo Begović, Maro Dabelić
Bosanka: Mario Martinović, Adriano Darrer, Luko Paskojević, Matko Krečak, Vido Kuzman, Bruno Vuleša
Strijelci: 0:1 Mario Martinović
Žuti karton: Boško Vlahinić (Šumica), Mario Martinović (Bosanka)

Caffe bar As – Pizza shop 1:3 (0:1)
Caffe bar As: Marko Trtoman, Ivan Kolić, Nikola Drobac, Ivo Krilanović, Stijepo Simović, Ante Arbanasin, Pero Arbanasin, Miho Miljanović, Toni Miljanović
Pizza shop:Igor Jažić, Mateo Čanić, Tomislav Marinović, Pero Ševo, Matej Nađ, Ivo Vlahušić, Josip Kapetanić, Maro Kalauz
Strijelci: 0:1 Maro Kalauz; 0:2 Ivo Vlahušić; 0:3 Ivo Vlahušić; 1:3 Ante Arbanasin

Hašteg – La Luna 0:2 (0:0)
Hašteg: Maro Gvozden, Damir Ovčina, Goran Smolčić, Denis Jurgec, Mario Tutavac, Marjan Lipanović , Romano Sokol
La Luna: Miran Brković, Ivo Đović , Frano Kukuruzović, Daniel Romić, Marko Mostahinić, Maroje Kokanović, Neno Beran, Igor Bulić
Strijelci: 0:1Marko Mostahinić; 0:2 Ivo Đović
Žuti karton: Neno Beran (La Luna)

HNK Dubrovnik 1919 – Luis Suarez 2:1 (1:0)
HNK Dubrovnik 1919: Vedran Žuro, Mate Boras, Željko Zekić, Goran Šorgić, Mario Musladin, Lukša Jović, Antonio Ničetić, Tomislav Antolić, Ivan Tomšić, Pero Opušić
Luis Suarez: Antun Šimunović, Bojan Butigan, Josip Čagalj, Dominik Musladin, Mario Papac, Mihael Voinić, Dario Grljušić, Antonio Stjepović
Strijelci: 1:0 Antonio Ničetić ; 2:0 Mario Musladin; 2:1 Bojan Butigan

Stanica Gruž – Teča United 0:1 (0:0)
Stanica Gruž: Stjepo Roko, Maroje Roko, Antonio Prižmić, Mato Mitrović, Toni Bilić, Damir Begušić, Tomo Šoletić, Damir Žustra, Davor Prkačin
Teča United:Toni Mustapić, Petar Šeparović, Ivan Marković , Matej Perović, Dominik Gustin, Martin Oreč
Strijelci: 0:1 Petar Šeparović
Žuti karton: Damir Žustra (Stanica Gruž)

Pročitajte još

FINALNI TURNIR KUPA HRVATSKE Kobešćak: Očekujem vrhunski vaterpolo

Dulist

BRIDŽ KLUB DUBROVNIK Grgić i Tomić najbolji na tjednom parskom turniru

Dulist

NISU IMALI ŠANSE Jugaši nadmoćno slavili nad ruskim Sintez Kazanom

Dulist

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Molimo Vas da nam potvrdite ukoliko ste suglasni s korištenjem kolačića, a privolu možete povući u svakom trenutku. Prihvaćam Više informacija