USPJELI IZDOMINIRATI Jugaši nadvladali vaterpoliste Jadrana Carine u Gružu

Vaterpolisti VK Jug AO nadjačali su ekipu PVK Jadrana Carine Herceg Novi rezultatom 9:6 u utakmici trećeg kola Regionalne vaterpolo lige. Prvo poluvrijeme utakmice obilježila je apsolutna dominacija vaterpolista Jadrana Carine. Jugaši punih 12 minuta nisu niti jednom ‘napunili’ mrežu gola. Za Jadran Carine poveo je s 1:0 golom Đuro Radović, za 2:0 zabio je Uroš Vučurević. U drugoj četvrtini Jugaši su imali nešto više sreće pa je Alex Papanastasiou zabio za 2:1.

Jugaši su se napokon ‘probudili’ u trećoj četvrtini i to pogotkom Paula Obradovića za 2:2, zatim je Daniil Merkulov zabio za 3:2, Jadranov Marino Čagalj izjednačio je za 3:3, a potom je došlo do potpunog preokreta i dominacije Juga do kraja utakmice. Omjer snaga se potpuno preokrenuo, Jadran Carine izgubio je snagu, a Jugaši su nastavili ‘nizati’ golove. Za 4:3 zabio je Marko Macan, pridružio mu se Fatović pogotkom za 5:3. Jadranov Đuro Radović uspio je tu dati gol za 5:4, ali su Jugaši odmah uzvratili sa 6:4 Marko Macan, 7:4 Loren Fatović, 8:4 Xavi Garcia, za 8:5 zabio je Jadranov Vlado Popadić, na 9:5 Jugaše je poveo Luka Lončar, a u zadnjoj sekundi Jadranu je još jedan gol za 9:6 priskrbio Đuro Radović.

Jugaši će ponovno s Jadranom Carine igrati sljedećeg utorka u Herceg Novom.

MINI-KOŠARKA Juniori Dubrovnika treći na Prvenstvu Dalmacije!