Sport

USKRŠNJI TURNIR Koji su stolnotenisači ostvarili najbolje rezultate?

U sportskoj dvorani OŠ Gruda na Grudi u Konavlima protekle nedjelje održao se četvrti Uskršnji turnir u stolnom tenisu.

Prvenstvu se odazvalo 116 igračica i igrača iz 5 registriranih klubova. Osim organizatora turnira STK Konavljanin iz Čilipa sudjelovali su igračice i igrači STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik, STK Dubrovnik – Dubrovnik, STK Lučica – Vela Luka, STK Ploče – Ploče, STK Uranija – Baška Voda. Natjecanje se igralo u 16 natjecateljskih kategorija počevši s kategorijom početnika do veterana 60+.

Ostvareni su sljedeći rezultati po kategorijama:
POČETNICI:
1.mjesto, Miše Svalina – STK Urania, Baška Voda
2.mjesto, Ivor Lepeš – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3.mjesto, Frano Torić – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3.mjesto, Ivan Radinković – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik

POČETNICE:
1.mjesto, Nina Markoni – STK Konavljanin, Čilipi
2.mjesto, Iva Radić – STK Urania, Baška Voda
3.mjesto, Lucija Sikavica – STK Urania, Baška Voda
3.mjesto, Nikolina Ban – STK Konavljanin , Čilipi

NAJMLAĐI KADETI:
1.mjesto, Patrik Soldo – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
2.mjesto, Borna Ramljak – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3.mjesto, Ivan Radonić – STK Konavljanin, ČIlipi
4.mjesto, Baldo Dobrašin – STK Konavljanin, Čilipi

NAJMLAĐE KADETKINJE:
1.mjesto, Lara Matas – STK Lučica, Vela Luka
2.mjesto, Ivana Vidojević – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3.mjesto, Ana Stanišić – STK Urania, Baška Voda
3.mjesto, Leona Žuvela – STK Lučica, Vela Luka

MLAĐI KADETI:
1.mjesto, Juraj Hrčan – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
2.mjesto, Matija Dimnić – STK Konavljanin, Čilipi
3.mjesto, Ivan Bule – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
4.mjesto, Andrej Hrčan – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik

MLAĐE KADETKINJE:
1.mjesto, Mia Mirošević – STK Lučica, Vela Luka
2.mjesto, Franka Dragojević – STK Lučica, Vela Luka
3.mjesto, Sara Hudovernik – STK Urania, Baška Voda
4.mjesto, Rina Žuvela – STK Lučica, Vela Luka

KADETI:
1.mjesto, Bruno Soldo – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
2.mjesto, Teo Kasač – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3.mjesto,Đino Radinković – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3.mjesto, Vinko Ivićević – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik

KADETKINJE:
1.mjesto, Nera Sikavica – STK Urania, Baška Voda
2.mjesto, Linda Žuvela – STK Lučica, Vela Luka
3.mjesto, Natali Radić – STK Urania, Baška Voda
3.mjesto, Matea Staničić – STK Urania, Baška Voda

JUNIORI:
1.mjesto, Luka Đivanović – STK Konavljanin, Čilipi
2.mjesto, Duje Prižmić – STK Lučica, Vela Luka
3.mjesto, Antonio Maslać – STK Konavljanin, Čilipi

JUNIORKE:
1.mjesto, Petra Raos – STK Konavljanin, Čilipi
2.mjesto, Sandra Đurišić – STK Konavljanin, Čilipi
3.mjesto, Nora Bećir – STK Konavljanin, Čilipi
3.mjesto, Rina Dragojević – STK Lučica, Vela Luka

SENIORI:
1.mjesto, Marko Venier – STK Libertas, Dubrovnik
2.mjesto, Jurica Prpić – STK Konavljanin, Čilipi
3.mjesto, Mario Obrovac – STK Dubrovnik, Dubrovnik
4.mjesto, Ivan Simović – STK Konavljanin, Čilipi

SENIORKE:
1.mjesto, Sanda Tasovac – STK Lučica, Vela Luka

VETERANI 40+:
1.mjesto, Vlaho Car – STK Konavljanin, Čilipi
2.mjesto, Orlando Glamuzina – STK Ploče, Ploče
3.mjesto, Damir Parmać – STK Dubrovnik, Dubrovnik
4. mjesto, Boris Dragojević – STK Lučica, Vela Luka

VETERANI 50+:
1.mjesto, Milo Stražičić – STK Konavljanin, Čilipi
2.mjesto, Milan Rezo – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3.mjesto, Drago Kasač – STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
4.mjesto, Ivan Ravlić – STK Ploče, Ploče

VETERANI 60+:
1.mjesto, Mirko Dragojević – STK Lučica, Vela Luka
2.mjesto, Fra Ilija Stipić – STK Konavljanin, Čilipi
3.mjesto, Jozo Marinović – STK Konavljanin, Čilipi
3.mjesto, Gorki Miletić – STK Lučica, Vela Luka

PAROVI:
1.mjesto, Šimunović – Obrovac
2.mjesto, Stražićić – Prpić
3.mjesto, Simović – Parmać
3.mjesto, Venier – Rezo

Turnir je održan u organizaciji Stolnoteniskog kluba Konavljanin i Stolnoteniskog saveza Dubrovačko-neretvanske županije.

Pročitajte još

Nagrađeni najbolji župski sportaši, posthumno priznanje Matei Knego

Dulist

Dubrovčani predstavljaju hrvatsku košarku u Kini

Dulist

OLIMPIJSKI FESTIVAL Mališani će odmjeriti snage u pet disciplina

Dulist