U SARAJEVU 20 medalja za konavoske judoke

Judo klub Konavle Cavtat nastupio je ovog vikenda u Sarajevu na 27. Međunarodnom judo turniru Kup Vinko Šamarlić.

Pod vodstvom trenera Matka Klarića, Sada Bečića, Iva Muldinija i Nika Đurkovića klub je nastupio s 24 natjecatelja i osvojio 20 medalja, 7 zlatnih, 7 srebrenih i 6 brončanih medalja.
Zlato su osvojili Jelena Schmuch 2, Nika Katušić 2, Dalia Schmuch, Karlo Borković i Cvijeto Schmuch. Srebro su osvojili Petra Đurković 2, Antonija Đurković 2, Ana Schmuch, Dalia Schmuch i Josip Hanzijer, a
bronce Andrej Kristić, Dora Pušić, Rubi Katarina Dadić, Mia Marević, Ivan Alfirević i Mihaela Baule. Na natjecanju su nastupili Matija Radović, Jako Guljelmović, Alessandro Bratoš, Luka Alfirević, Karlo Simović, Luka Borković, Mara Bagoje, Antun Obrvan i Nikola Grmoljez.
Povodom Dana grada Sarajeva na turniru je nastupilo preko 600 natjecatelja iz 42 kluba iz Hrvatske, Bih, Slovenije, Crne Gore, Srbije, Kosova, Makedonije i Bugarske.

TRI MEDALJE ZA BK DUBROVNIK Zlatna Barbara Janičić!

‘PING PONG’ LIGA Ovo su rezultati 11. kola!

MONTENEGRO MIMOSA CUP Jugaši osvojili devet medalja, Barčot najuspješniji natjecatelj!