U borbi za 12.000 kn ostale četiri ekipe

Poznati su svi polufinalni susreti Zimskog malongometnog turnira 'Sveti Vlaho'. U tri utakmice četvrtfinala zabilježene su visoke pobjede, a jedna je završila neodlučeno..

HP Pizzeria La luna, C. b. Puls, C. b. Basium i Libertas inženjering ove četiri momčadi ostale su u borbi za glavnu nagradu koja iznosi 12.000 kuna. HP je u prvoj utakmici četvrtfinala protiv Montovjerne zabilježio visoku pobjedu od 5:1 i plasman u polufinale. Sandro Salacan je u 2. minuti doveo HP u vodstvo, a Božo Čagalj u istoj minuti potpuno nesmetano sa dva metra postiže pogodak za izjednačenje. Nakon toga četiri pogotka u nizu HP-a za pobjedu i plasman u polufinale.

C. b. Puls je već nakon pet minuta igre riješio pitanje pobjednika. Naime, protiv momčadi Lapad četiri pogotka su postigli u prvih pet minuta susreta. Rezo je svojim drugim pogotkom pogodio za 'petardu' i zaključio poluvrijeme, a Ante Ivanišević svojim trećim pogotkom dvije minute prije kraja pogodio za 6:0.
U posljednjim sekundama utakmice Ivan Gavrilica je postigao počasni pogodak za Lapad (6:1). Vrijedi napomenuti da za Lapad za ovaj susret nije nastupio Nihad Mujkić.

U trećem susretu četvrtfinala Libertas je poveo preko Joška Vuličevića pred sam odlazak na odmor. Međutim, u nastavku susreta čak pet pogodaka u mreži Libertasa. Najviše zasluga za to ima Dario Benić koji je postigao tri pogotka, a uz njega su se u strijelce još upisali Antonio Dragić i Mario Benić.

U posljednjem susretu između Zelene menestre i Fast food Gavun regularni dio utakmice završio je 2:2, a više uspjeha u izvođenju kaznenih udaraca imala je momčad Fast food Gavun zahvaljujući obrani Alena Turuka u prvoj seriji.

Četvrtfinale

HP Pizzeria La luna – Montovjerna 5:1
Strijelci: 1:0 Salacan 2',1:1 B. Čagalj 2', 2:1 Cvjetković 6', 3:1 Šulić 17', 4:1 Salacan 19', 5:1 Babić 22'

C. b. Puls – Lapad 6:1
Strijelci: 1:0 Ivanišević 2', 2:0 Ivanišević 3', 3:0 Rezo 4', 4:0 Dadić 5', 5:0 Rezo 10', 6:0 Ivanišević 22', 6:1 Gavrilica 24'

Libertas inženjering – C. b. Basium 1:5
Strijelci: 1:0 J. Vuličević 12', 1.1 M. Benić 15', 1:2 D. Benić 17', 1:3 Dragić 21', 1:4 D. Benić, 1:5 D. Benić

Zelena menestra – Fast food Gavun 3:4 (2:2*)
Strijelci: 1:0 Miličić 6', 1:1 Fazlić 9', 2:1 Šmanjak 20', 2:2 Hasanović 22'