Šutalo ostala bez medalje

Dubrovačka judašica Ivana Šutalo izgubila je borbu za treće mjesto na Svjetskom juniorskom prvenstvu u Ljubljani te na kraju zauzela peto mjesto u kategoriji preko 78 kilograma.

Članica JK Dubrovnik i najbolja dubrovačka sportašica u 2012. godini u meču za svjetsku brončanu medalju izgubila je od Brazilke Sibille Faccholli.

Šutalo je u 1. kolu kvalifikacijske skupine C bila slobodna, u 2. kolu svladala je Britanku Jodie Myers te je u 3. kolu izgubila od Kubanke Garcie Savigne Gusmary. Dobila je priliku kroz repasaž dohvatiti medalju, pritom je svladala Kazahstanku Naziru Yezhanovu te u borbi za broncu izgubila od Brazilke Faccholli.

Inače, u kategoriji preko 78 kilograma nastupilo je ukupno 27 natjecateljica.