SQUARE RAZBIO PRVAKA Petarda u mreži Nacionala!

MNK Square ostvario je novu pobjedu u 1. HMNL. U 16. kolu na gostovanju u Zagrebu slavili su uvjerljivu pobjedu protiv prvaka FC Nacionala s 5:0 (2:0).

Riječ je o prvoj pobjedi dubrovačkog sastava nad Nacionalom nakon tri godine i tri dana. To je ujedno i treća gostujuća pobjeda u Zagrebu, nakon Alumnusa (4:0) i Uspinjače (4:1).

Već u 2. minuti utakmice ‘Crvenoplavi’ su poveli pogotkom Cvjetkovića, da bi u 8. minuti udvostručili prednost preko Konsua. U 28. minuti Square preko Makedonca leovskog dolazi do 3:0, a minutu kasnije Tikvica zabija za 4:0. Zagrebačku priču zaključio je Kuraja pogotkom u 38. minuti za 5:0.

S tri osvojena boda protiv prvaka Square je zadržao priključak s momčadima koje imaju realne šanse za plasman u Play-off. U idućem kolu u Gospino polje stiže vodeći sastav lige Futsal Dinamo.

PRIDRUŽI SE DU MOTION TIMU Otvorene su prijave za volontiranje!

VAŽNA UTAKMICA SQUAREA Pobjede li Osijek u polufinalu su!