SJAJAN UVOD U VATERPOLSKI VIKEND Jug napunio mrežu Hannovera

Vaterpolisti Juga nadigrali su momčad Waspo Hannovera sa sedam golova razlike u utakmici petog kola LEN lige prvaka, koja je odigrana u srijedu navečer u Hannoveru. Time su Jugaši sjajno zaključili europsku 2018. godinu.

Jug je slavio rezultatom 14:7 (2:1, 7:0, 3:4, 2:2)., a pravu nadmoć pokazali su u drugoj četvrtini kad su ostvarili rezultat 7:0.

Obrana na čelu s odličnim Tonijem Popadićem dovodila je Nijemce do ludila, a u napadačkom dijelu ulazilo je sve, a posebno se istakao Maro Joković s četiri postignuta gola. Loren Fatović drugi je strijelac Juga s tri pogotka, Marko Macan, Luka Lončar i Hrvoje Benić postigli su po dva dok je kapetan momčadi Xavi Garcia zabio jedan gol.

Toni Popadić potvrdio je odličnu formu s 11 obrana, a posljednje tri minute priliku je dobio i mladi Antonio Vukojević.

Ova utakmica odlična je uvertira u Final Four Kupa Hrvatske koji se na bazenu u Gružu igra 22. i 23. prosinca.