RKHM Dubrovnik pobijedio Trogir 32:21

Rukometaši RKHM Dubrovnika u 20. kolu 2. hrvatske rukometne lige – južne skupine svladali su na domaćem terenu u Gospinom polju momčad Trogira s 32:21 (poluvrijeme 16:10).

Gosti su se u prvom poluvremenu držali, nisu dali Dubrovniku da se odvoji sve do rezultata 11:10, kada domaći serijom od pet golova odlaze na +6 i s tom prednosti odlaze na odmor. U drugom dijelu momci trenera Vide Vlahića razliku podižu i na 21:12, a uspjeli su u jednom trenutku razliku podići i na +14.

Na kraju ipak +11 za domaću momčad, u kojoj su se sa šest golova istaknuli Anes Avdić i Nikša Bušlje. Tomislav Radić dodao je 5, Miodrag Biško i Maro Dabelić po 4, a Admir Čustović 3. U strijelce su se još upisali Vladimir Penava s 2 te Dino Avdić i Marino Bebić s po jednim golom.

U redovima gostiju, koji su u Dubrovnik stigli tek s prvom sedmorkom, osam je golova postigao Tiho Pavić. Ivan Ivković zabio je 5 golova, Mate Rogulj 3, Marin Tomić i Toni Špika po 2, a Damir Božić 1.