Prvi bridž turnir na otvorenom, pod reflektorima u Pridvorju

Prvi put ove subote održao se u Pridvorju bridž turnir i to na otvorenom pod reflektorima na boćarskom terenu – to do sada nije bio običaj u Hrvatskoj.

Sudjelovao je 21 par iz bridž klubova Astarea, Dr Jurica Tomljenović, Dubrovnik, Herc Posušje i Split. Među njima su bili i juniorski reprezentativac Toni Vidović iz Zagreba, bivši junior iz Dubrovnika Joško Đilović te mlada Dubrovkinja Natalija Jančić koja je upravo sudjelovala na europskom junkorskom prvenstvu u kategoriju U13 na kojem je osvojila zavidno 7. mjesto iako ima tek 10 godina.

Na 22 odigrana borda pobijedili su članovi BK Dubrovnik Ivica Obad i Dejan Škero. Ukupne rezultate turnira Konavle Open možete pogledati na ovom linku.