Natrag
18.11.2018 00:45

facebook

twitter

google

rss

dulist

Prvenstvo Županije u stolnom tenisu održano u Konavlima

31.10.2018 @ 6:44 Dulist Sport
5;5

Podijelite:

Deveto po redu prvenstvo Dubrovačko-neretvanske županije u stolnom tenisu održalo se u nedjelju, 28. listopada . u dvorani OŠ Gruda na Grudi u Konavlima, u organizaciji STK Konavljanin i Stolnoteniskog saveza Dubrovačko-neretvanske županije, a povodom dana Općine Konavle.

Prvenstvu se odazvalo 90 igračica i igrača iz 5 registriranih klubova. Osim organizatora turnira STK Konavljanin iz Čilipa sudjelovali su igračice i igrači STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik, STK Dubrovnik – Dubrovnik, STK Lučica – Vela Luka, STK Ploče – Ploče. Natjecanje se igralo u 16 natjecateljskih kategorija počevši s kategorijom početnika do veterana 60+.

Natjecanju su prisustvovali i čelnici općine Konavle, načelnik Božo Lasić koji je ujedno i otvorio natjecanje te zamjenik Ivo Radonić i predsjednik Općinskog vijeća Ivo Simović.

Ostvareni su sljedeći rezultati po kategorijama:

POČETNICI:
1.mjesto, Petar Dimnić – STK Konavljanin
2.mjesto, Petar Radonić – STK Konavljanin
3.mjesto, Tina Ivić – STK Lučica
3. mjesto, Antonio Đuka – STK Konavljanin

NAJMLAĐE KADETKINJE:
1.mjesto, Lara Matas – STK Lučica
2.mjesto, Ivana Vidojević – STK Libertas Marinkolor
3.mjesto,Leona Žuvela – STK Lučica
3.mjesto, Laura Mozara – STK Libertas Marinkolor

NAJMLAĐI KADETI:
1.mjesto, Ivan Radonić – STK Konavljanin
2.mjesto, Borna Ramljak – STK Libertas Marinkolor
3.mjesto, Antonio Bećir – STK Konavljanin
3.mjesto, Baldo Dobrašin – STK Konavljanin
MLAĐE KADETKINJE:
1.mjesto, Franka Dragojević – STK Lučica
2.mjesto, Mia Mirošević – STK Lučica
3.mjesto, Lina Žuvela – STK Lučica
3.mjesto, Hana Ivić – STK Lučica

MLAĐI KADETI:
1.mjesto, Mario Mozara – STK Libertas Marinkolor
2.mjesto, Marko Muhoberac – STK Libertas Marinkolor
3.mjesto, Mario Đuka – STK Konavljanin
3.mjesto, Ivan Bule – STK Libertas Marinkolor

KADETKINJE:
1.mjesto, Linda Žuvela – STK Lučica

KADETI:
1.mjesto, Teo Kasač – STK Libertas Marinkolor
2.mjesto, Bruno Soldo – STK Libertas Marinkolor
3.mjesto, Antonio Pavlić – STK Konavljanin
3.mjesto, Vinko Ivčević – STK Libertas Marinkolor

JUNIORKE:
1.mjesto, Lidija Vranješ – STK Libertras Marinkolor
2.mjesto, Sandra Đurišić – STK Konavljanin
3.mjesto, Petra Raos – STK Konavljanin
3.mjesto, Linda Žuvela – STK Lučica

JUNIORI:
1.mjesto, Teofil Topić – STK Libertas Marinkolor
2.mjesto, Antoni Maslać – STK Konavljanin
3.mjesto, Duje Prižmić – STK Libertas Marinkolor
3.mjesto, Ivan Ivkošić – STK Konavljanin

SENIORKE:
1.mjesto, Barbara Vlahović – STK Libertas Marinkolor
2.mjesto, Veronika Ivkošić – STK Konavljanin

SENIORI:
1.mjesto, Ivo Miličić -STK Konavljanin
2.mjesto, Nikola Žuvela – STK Lučica
3.mjesto, Mario Obrovac – STK Dubrovnik
3.mjesto, Antonio Franulović – STK Lučica

VETERANI 40+:
1.mjesto, Vlaho Car – STK Konavljanin
2.mjesto, Orlando Glamuzina – STK Ploče
3.mjesto, Damir Parmać – STK Dubrovnik
3.mjesto, Boris Dragojević – STK Lučica

VETERANI 50+:
1.mjesto, Milo Stražičić – STK Konavljanin
2.mjesto, Joško Martinović – STK Libertas Marinkolor
3.mjesto, Damir Gleđ – STK Libertas Marinkolor
3.mjesto, Ivan Ravlić – STK Ploče

VETERANI 60+:
1.mjesto, Mirko Dragojević – STK Lučica
2.mjesto, Marinko Matulović- STK Libertas Marinkolor
3.mjesto, Zoran Šutić – STK Ploče
3.mjesto, Josip Martinović – STK Libertas Marinkolor

PAROVI:
1.mjesto, Robert Kralj – Vlaho Car
2.mjesto, Damir Parmać – Mario Obrovac
3.mjesto, Barbara Vlahović – Joško Martinović
3.mjesto, Damir Gleđ – Boris Cikoja

Komentari





O autoru: Dulist


Iz rubrike
   Impressum | Privatnost | Uvjeti
  © 2018 dulist d.o.o. Sva prava pridržana