PRVENSTVO HRVATSKE Tri medalje za cavtatske judoke, klubu šesto mjesto

Judo klub Konavle Cavtat pod vodstvom trenera Sada Bečića i Pera Tuke nastupio je ove subote u Splitu na Prvenstvu Republike Hrvatske u judu za djecu (uzrast U14) sa sedam natjecatelja.

Na Prvenstvu je nastupilo čak 282 judoka (godišta 2006. i 2007.) iz 55 klubova. Natjecatelji JK Konavle Cavtat su odličnim nastupima u jakoj konkurenciji ostvarili izvrstan rezultat osvojivši tri državne medalje.

Zlato je osvojila Dora Obradović i postala prvakinja Hrvatske u kategoriji do 32 kg. Srebro je osvojio Orsat Obradović i postao viceprvak Hrvatske u kategoriji do 30 kg, a broncu je osvojio Alessandro Bratoš u kategoriji preko 66 kg.

Ana Schmuch ostala je peta do 36 kg, Jelena Schmuch je ostala sedma do 48 kg a još su nastupili Mara Bagoje do 40 kg i Ivan Pavlin do 46 kg. U ukupnom poretku klubova judo klub Konavle Cavtat osvojio šesto mjesto u Hrvatskoj!

Jedanaest titula državnih prvaka i čak 45 medalja za Taekwondo klub Shark!