PRVENSTVO HRVATSKE ‘Dragovoljka’ Iva Radić u finalu

PRVENSTVO HRVATSKE 'Dragovoljka' Iva Radić u finalu
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Članica Streljačkog društva Dragovoljac Iva Radić plasirala se u finale te zauzela 8. mjesto na juniorskom Prvenstvu Hrvatske u disciplini serijska zračna puška 10 metara, koje se proteklog vikenda održalo u Čakovcu.

Radić je finale i ulazak među osam najboljih hrvatskih juniorki osigurala s postignutih 355 krugova.

-Ovo je prvi put da je predstavnik kluba sudjelovao u finalu – ističu iz SD Dragovoljca.

Najmlađa članica ekipe i najmlađa sudionica natjecanja Tea Čvrljak plasirala se na 22. mjesto, a Nives Čvrljak na 33 mjesto. Ekipno su juniorke SD Dragovoljca zauzele 7. mjesto.

-Zahvaljujemo se Dubrovačkom sportskom savezu, svim članovima i prijateljima kluba koji su nam pomogli u odlasku na ovo natjecanje – poručuju iz SD Dragovoljca.

Pituri osvojili Kup Hrvatske!

Jakov Bjeloš, Marino Maslać i Bruno Šimunović u dresu Hajduka osvojili međunarodni turnir

HRVATSKI KUP STOLNOG TENISA ‘Pituri’ pobjedom protiv zagrebačkog Marathona prošli u finale