PRVENSTVO DUBROVNIKA U STOLNOM TENISU Ovo su rezultati nakon dva kola!

Završila su druga kola 41. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 1. i 2. lige.

Nakon drugog kola u 1. Ligi na prva tri mjesta nalaze se ekipe OŠ Cavtat Konavljanin, Soul caffe i Marinkolor s osvojenih svako po 4 boda. Najbolji pojedinci su Milo Stražičić (Soul caffe), Filip Mikulić (Dr Čolić) i Ivo Šarić (Soul caffe). Najbolji parovi su Vlaho Car / Vedran Đurđević (OŠ Cavtat Konavljanin), Filip Mikulić / Dario Petković (Dr Čolić) i Josip Martinović / Marko Venier (Marinkolor).

Ekipa Dr Čolić pobijedila je ekipu Dubrovnik rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Dariom Petković. U pobjedničkoj ekipi Marinko Matulović i Dario Petković ostvarili svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Dvije pojedinačne pobjede za poraženu ekipu ostvario je Marijo Obrovac uz jedan izgubljeni set.

Ekipa Marinkolor pobijedila je ekipu Orlando rezultatom 6 : 1. Najbolja igračica susreta bila je Lidija Vranješ (Marinkolor) koja je svojoj ekipi donijela 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustila niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi Joško Martinović ostvario je 2 pojedinačne pobjede, dok je Marko Venier ostvario jednu pojedinačnu pobjedu kao pobjedu u paru s suigračem Josipom Martinovićem. Pojedinačnu pobjedu poraženoj ekipi donio je Damir Gleđ.

Ekipa Soul caffe pobjedila je ekipu Samo lagano rezultatom 7 : 0, bez igre jer se ekipa Samo lagano nije pojavila u zakazano vrijeme pri čemu se nisu niti javili da neće doći.

Ekipa Aragosa travel pobjedila je ekipu Srđ rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Robert Kralj (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je dva seta, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Goranom Raspopovićem. U pobjedničkoj ekipi Goran Raspopović ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. U poraženoj ekipi Branko Golik, Ivo Miličić i Milan Rezo ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Ovo je bio derbi kola gdje je tek sedma utakmica odlučila pobjednika, kada su prva dva igrača svojih ekipa igrali neizvjestan susret u 5 setova gdje je Robert Kralj iz ekipe Aragosa travel u zadnjim poenima bio sigurniji i donio pobjedu svojoj ekipi.

Ekipa OŠ Cavtat Konavljanin pobijedila je ekipu Šampinjoni ZLD rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (OŠ Cavtat Konavljanin) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Vlahom Carem. U pobjedničkoj ekipi Jurica Prpić ostvario je 2 pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta dok je Vlaho Car ostvario isto tako dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set.

Nakon drugog kola u 2. Ligi na prva tri mjesta nalaze se ekipe Lapad kolor, Libertas klinci i Luka Sorkočević s osvojenih svako po 4 boda. Najbolji pojedinci su Bruno Soldo (Lapad kolor), Juraj Hrćan (Luka Sorkočević) i Teo Kasač (Lapad kolor). Najbolji parovi nakon 2. kola su Vinko Ivčević / Mario Mozara (Libertas klinci), Teo Kasač / Bruno Soldo (Lapad kolor) i Antonio Bećir / Ivan Radonić (OŠ Gruda Gruda).

U drugom kolu 2. lige ekipa Libertas klinci pobjedila je ekipu OŠ Gruda Gruda rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Vinko Ivičević (Libertas klinci) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Mariom Mozara. Pobjedničkoj ekipi donio je dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set Ivan Bule te jednu pojedinačnu pobjedu Mario Mozara. U poraženoj ekipi jednu pojedinačnu bobjedu osigurao je Antonio Bećir. Ekipa OŠ Gruda Gruda ovu utakmicu igrala je sa dva igrača pri čemu je utakmice trećeg igrača izgubila bez igre.

Ekipa Lapad kolor pobjedila je ekipu Jub rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Bruno Soldo (Lapad kolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Teom Kasačem. Pobjedničkoj ekipi donio je dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta Teo Kasač dok su Borna Ramljak i Marko Muhoberac ostvarili po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Luka Sorkočević pobjedila je ekipu Shaolin express rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Adem Gušić (Shaolin express) koji je svojoj ekipi donio 1 pojedinačnu pobjedu. U pobjedničkoj ekipi po jednu pojedinačnu pobjedu donijeli su braća Andrej i Juraj Hrćan te Dubravko Lenert, pri čemu je Juraj Hrćan svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Teofilom Topićem. Poraženoj ekipi pojedinačnu pobjedu donijeli su pored najboljeg igrača susreta i Goran Brajković i Slobodan Ljepava.

Ekipa OŠ Gruda Popovići pobjedila je ekipu OŠ Gruda Ljuta rezultatom 5 : 2. Najbolja igračica susreta bila je Sandra Đurišić (OŠ Gruda Popovići) koja je svojoj ekipi donijela 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustila je dva seta, pri čemu je svojoj ekipi donijela i pobjedu u paru s suigračicom Norom Bećir. U pobjedničkoj ekipi Nora Bećir i Petra Raos ostvarile su svaka po jednu pojedinačnu pobjedu. Poraženoj ekipi po jednu pojedinačnu pobjedu donijeli su Matija Dimnić i Antonio Maslać.