PRVENSTVO DUBROVNIKA Koje su stolnoteniske ekipe bile najbolje u 12. kolu?

U dvanaestom kolu 1 lige ekipa Dubrovnik pobijedila je ekipu Orlando rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Antonio Giron (Dubrovnik) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set.

U pobjedničkoj ekipi Maro Šimunović ostvario je dvije pojedinačne pobjede ali uz dva izgubljena seta. Poraženoj ekipi dvije pojedinačne pobjede, svaki po jednu donijeli su Boris Cikoja i Damir Gleđ dok su pobjedu u paru ostvarili Damir Gleđ i Jure Volarević.

Ekipa Marinkolor pobijedila je ekipu Šampinjoni ZLD rezultatom 7 : 0. Najbolja igračica susreta bila je Barbara Vlahović (Marinkolor) koja je svojoj ekipi donijela 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustila niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi Lidija Vranješ donijela je dvije pojedinačne pobjede, isto bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji skor osvojenih poena dok je Joško Martinović donio isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz jedan izgubljeni set. Pobjedničkoj ekipi Josip Martinović i Joško Martinović donijeli su pobjedu u paru.

Ekipa OŠ Cavtat Konavljanin pobijedila je ekipu Srđ rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Ivo Miličić (Srđ) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi Vedran Đurđević ostvaro je dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set dok je Jurica Prpić donio jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedničkoj ekipi pobjedu u paru donijeli su Vedran Đurđević i Jurica Prpić. Poraženoj ekipi tri pojedinačne pobjede donijeli su, već spomenuti igrač utakmice Ivo Miličić dvije pojedinačne pobjede i Milan Rezo jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjednička ekipa OŠ Cavtat Konavljanin ovu utakmicu igrala je sa dva igrača.

Ekipa Dr Čolić pobjedila je ekipu Soul caffe rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Dariom Petkovićem. U pobjedničkoj ekipi Dario Petković ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta. Poraženoj ekipi dvije pojedinačne pobjede donijeli su svaki po jednu Milo Stražičić i Nedjeljko Ogresta.

Ekipa Aragosa travel pobijedila je ekipu Samo lagano rezultatom 7 : 0 bez igre jer se ekipa Samo lagano nije pojavila u dogovorenom terminu. Za neodigravanje utakmice ekipa Samo lagano kažnjena je ne dodjeljivanjem jednog boda za poraz.

Nakon 12. kola u 1. Ligi na prva tri mjesta nalaze se ekipe Marinkolor s osvojenih maksimalnih 24 boda, OŠ Cavtat Konavljanin s osvojenih 23 bodova i Dr Čolić s osvojenih 21 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 12. kola su Filip Mikulić (Dr Čolić), Milo Stražičić (Soul caffe) i Marko Venier (Marinkolor).

Najbolji parovi nakon 12. kola su Filip Mikulić / Dario Petković (Dr Čolić), Vlaho Car / Vedran Đurđević (OŠ Cavtat Konavljanin) i Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Dubrovnik).

U dvanaestom kolu 2 lige ekipa Luka Sorkočević pobjedila je ekipu OŠ Gruda Gruda rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Juraj Hrćan (Luka Sorkočević) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem i bratom Andrejem Hrćanom. U pobjedničkoj ekipi dvije pojedinačne pobjede donio je i Andrej Hrćan dok je jednu pojedinačnu pobjedu ostvario Martin Hrćan. U poraženoj ekipi jednu pojedinačnu pobjedu ostvarila je Ivan Radonić.

Ekipa OŠ Gruda LJuta pobjedila je ekipu Jub rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Luka Đivanović (OŠ Gruda Ljuta) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi dvije pojedinačne pobjede donio je Antonio Maslać uz dva izgubljena seta dok je Maro Dobrašin ostvarion jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedničkoj ekipi pobjedu u paru donijeli su Maro Dobrašin i Antonio Maslać. U poraženoj ekipi jednu pojedinačnu pobjedu ostvarila je Ivana Vidojević.

Ekipa OŠ Gruda Popovići pobjedila je ekipu Libertas klinci rezultatom 4 : 3. Najbolja igračica susreta bila je Sandra Đurišić (OŠ Gruda Popovići) koji je svojoj ekipi donijela 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustila je tek jedan set. U pobjedničkoj ekipi Antonije Pavlić i Nora Raos ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. U poraženoj ekipi po jednu pojedinačnu pobjedu ostvarili su Vinko Ivičević i Mario Mozara koji su isto tako donijeli pobjedu u paru.

Ekipa Lapad kolor pobjedila je ekipu Shaolin express rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Bruno Soldo (Lapad kolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je dva seta, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Teom Kasačem. U pobjedničkoj ekipi isto tako Teo Kasač ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Poraženoj ekipi dvije pojedinačne pobjede, svaki po jednu donijeli su Goran Brajković i Slobodan Ljepava.

Nakon 12. kola u 2. Ligi na prvom mjestu nalazi se ekipa Lapad kolor s 24, na drugom mjestu Luka Sorkočević s 23 dok je na trećem mjestu ekipa Shaolin express s osvojenih 19 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 12. kola su Bruno Soldo (Lapad kolor), Juraj Hrćan (Luka Sorkočević) i Teo Kasač (Lapad kolor).

Najbolji parovi nakon 12. kola su Andrej Hrćan / Juraj Hrćan (Luka Sorkočević), Teo Kasač / Bruno Soldo (Lapad kolor) i Nora Bećir / Sandra Đurišić (OŠ Gruda Popovići).