SportUrednički izbor

POKAL PREKO DUPCA Kamen mali Cavtat pobjednik Divlje lige

Pokal 36. Divlje lige otišao je ‘preko Dupca’. Kamen mali Cavtat odnio je pobjedu nad FUN H2O Mlini rezultatom 9:8 nakon izvođenja četveraca. Pobjednički gol za Kamen mali Cavtat dao je Boris Maškarić koji je tijekom cijele utakmice dao četiri gola. Utakmica je bila napeta do samog kraja. U prvoj četvrtini ‘slavio’ je Kamen mali s 2:1, kao i u drugoj četvrtini kada je nad FUN H20 Mlini vodio rezultatom 6:5. Treću četvrtinu ekipe su zaključile neriješenim rezultatom 6:6. Na samom kraju četvrte četvrtine Antonio Sentić izjednačio je za FUN na 7:7 te su se potom izvodili četverci. Za Kamen mali u četvercima golove su dali Vlaho Rajčević i Boris Maškarić, dok je Mihael Vojnić promašio. Za FUN-ovce je gol dao Mato Miloslavić, a Nikola Grbić i Vedran Kuzman su promašili.

Inače, ovo je treći naslov za Kamen mali Cavtat na Divljoj ligi. Osvojili su ga već 2013. te 2015. godine. I FUN – ovci su bili uspješni s dvije pobjede 2014. i 2017. godine, a danas im je pokal ‘za dlaku’ izmakao iz ruku. Dodajmo kako se ove godine utakmica za treće mjesto nije odigrala, a bronca je pripala ekipi Elite.

MINI-KOŠARKA Juniori Dubrovnika treći na Prvenstvu Dalmacije!

Juniorke ŽVK Jug viceprvakinje Hrvatske, Lara Korać najbolja vratarka!